Skládejte s Velem 5/2021

2.7.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT: výrobce kola a funkci malé páčky u třmenu brzdy

MALÁ NÁPOVĚDA: Jedna noha neznamená invaliditu.

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 8. 8. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

dámský set dres/kraťasy ENDURA ENDURA WMS MT500L/S LTD/WMS SINGLETRACK SHORT II

Jednoduchý volný dres z limitované edice je funkční, lehký a vypasovaný pro ideální usazení na ženském těle. velikosti XS–M cena 1199 Kč

Kraťasy se pochlubí materiálem z nylonových vláken s úpravou odolávající vodě, třemi kapsami na zip, volným střihem, který nebrání pohybu a počítá s chrániči kolen, dále kompatibilitou se systémem Clickfast (spojení s vnitřními elastickými kraťasy) a dvěma průduchy na zip na nohavicích pro podporu odvětrání. Potěší i odolný materiál v rozkroku a na zadní straně stehen či nastavitelný pas.

velikosti XS–XL cena 1999 Kč

www.endurasport.com

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 24 150 Kč!

POC KORTAL RACE SPIN

Technologiemi nabitá přilba pro endurové radovánky. Pod zesílenou ochranou exponovaných míst ukrývá technologii MIPS snižující rotační pohyby přenášené na mozek při nárazu, reflektor Recco a integrovaný čip NFC Medical ID. V něm jsou nahrány všechny potřebné informace o vás. Přilba má polohovatelný kšilt, rozumí si se sjezdovými brýlemi a má i certifikaci pro použití na elektrokole.

cena 6890 Kč

 

 

 

 

 

POC Devour

Kde jsou sjezdové brýle nadbytečné a sluneční nedostatečné, tam se hodí novinka POC Devour. Kombinuje výhody obou zmíněných řešení, tedy výbornou ochranu a lehkost. Nastavitelný nosník i stranice, odvětraný zorník s technologií Clarity a ochranou proti přilnutí nečistot a poškrábání, to vše slibuje maximální spokojenost. Brýle nejlépe padnou s trail/enduro přilbou POC Kortal. Dodávány jsou se zabarvenou a čirou čočkou.

cena 6790 Kč

 

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální.

cena 4590 Kč

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2.

cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

 

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

 

RB Revoluzzer

Pro odpověď jsme sáhli přímo na web domácího výrobce, stejně tak učinili mnozí z vás. Přestože nešlo o lehkou otázku, na počtu správných odpovědí to nebylo moc znát. „Naprosto revoluční model z dílny RB, využívající vlastní řešení řazení uvnitř samotného rámu. Patentovaný systém kombinuje klasickou desetistupňovou kazetu s řetězem, který je na jednotlivé pastorky posouván řadicím válečkem stejně jako u motocyklu.“

 

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA:

Dřevěnou kartu Kolofix s kreditem 1000 Kč získávají Markéta Benková, Martin Lauterbach a Zdeněk Melichar.

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začala ve Velu 1/2021 a skončí ve Velu 9/2021, celkem tedy čítá devět kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set produktů POC – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech devět kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu