Skládejte s Velem 3/2021

23.4.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT: Typ a značku komponentu na obrázku

MALÁ NÁPOVĚDA: Komfortní ještěrka

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 17. 5. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

set chráničů (kolena/lokty)

ION K-SLEEVE AMP/E-SLEEVE AMP

Chrániče s novým, chytrým designem. Kompresní střih zajistí, že chránič drží na svém místě, svým dílem k tomu přispějí i silikonové proužky v obou lemech, horním i spodním. Pro větší ochranu před nárazem používá ION 3D tvarovanou vložku (norma EN 1621, Level 1) s výřezy, což přináší i lepší přizpůsobení kolenům a loktům při pohybu na kole. Ochranná vložka je vyjímatelná pro snazší a efektivnější údržbu chrániče. Zadní část celku výborně odvětrává díky síťovaným panelům. Velikosti S–XL, materiál 45 % EVA, 40 % PES, 15 % nylon.

cena 2390/2120 Kč (kolena/lokty)

www.fdfbikeshop.cz

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 24 150 Kč!

POC KORTAL RACE SPIN

Technologiemi nabitá přilba pro endurové radovánky. Pod zesílenou ochranou exponovaných míst ukrývá technologii MIPS snižující rotační pohyby přenášené na mozek při nárazu, reflektor Recco a integrovaný čip NFC Medical ID. V něm jsou nahrány všechny potřebné informace o vás. Přilba má polohovatelný kšilt, rozumí si se sjezdovými brýlemi a má i certifikaci pro použití na elektrokole.

cena 6890 Kč

 

 

 

 

 

POC Devour

Kde jsou sjezdové brýle nadbytečné a sluneční nedostatečné, tam se hodí novinka POC Devour. Kombinuje výhody obou zmíněných řešení, tedy výbornou ochranu a lehkost. Nastavitelný nosník i stranice, odvětraný zorník s technologií Clarity a ochranou proti přilnutí nečistot a poškrábání, to vše slibuje maximální spokojenost. Brýle nejlépe padnou s trail/enduro přilbou POC Kortal. Dodávány jsou se zabarvenou a čirou čočkou.

cena 6790 Kč

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální.

cena 4590 Kč

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2.

cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

 

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

Rotor 1×13

Originální systém řazení pracující s třinácti pastorky kazety a jediným převodníkem. Při zachování podobného převodového rozsahu, jaký má většinová jednopřevodníková konkurence, nabízí díky více pastorkům jemnější odstupňování. Jenže jeden pastorek navíc není vše! Změny převodů totiž má na starosti hydraulický systém (minerální olej), přesný a lehce ovladatelný, imunní vůči nečistotám. K důležitým detailům patří „obrněný“ základ přehazovačky Armored Box pro minimalizaci rizika poškození například při pádu, jediná ovládací páčka GraviTrigger nebo karbon a hliníková slitina 7075 jako základní materiály. Při případném poškození systému lze pro dojetí zvolit některý z převodů. Systém lze snadno přepnout i do dvanáctipolohové varianty. Kazeta, kompatibilní s řetězy pro dvanáctirychlostní systémy (výrobcem je doporučován model KMC X12), je k dispozici v provedeních 10–36, 10–39, 10–46 a 10–52 zubů (a ve stejných i v dvanáctirychlostní variantě). Tyto údaje naznačují, že vedle MTB verze, jíž jsme se věnovali v popisu, nabízí Rotor osazení i pro gravel biky a silničky.

 

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA:

Roční licenci programu pro editaci fotografií Zoner Photo Studio X v ceně 1188 Kč získávají: Markéta Benková, Vladislav Chod a Jaroslav Valdauf

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začala ve Velu 1/2021 a skončí ve Velu 9/2021, celkem tedy čítá devět kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – set produktů POC – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech devět kontrolních kupónů (pravý spodní roh této dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu