Skládejte s Velem 12/2017 – poslední kolo

21.11.2017

Nový ročník oblíbené soutěže o ceny je tu, opět hrajeme o kolo za 53 990 Kč!

V TOMTO ČÍSLE CHCEME ZNÁT:

Ve kterém letošním vydání Vela byla na titulní straně použita fotografie ze skládačky?

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 12.12.2017!

1. Cena měsíce:

10x průvodce Úchvatné světové cyklistické trasy

Průvodce po nejlepších cyklistických trasách světa z české edice Lonely Planet. Představuje 50 cyklistických tras, 30 zemí – od Austrálie po Bhútán –, 200 návrhů cyklistických vyjížděk. Úchvatné světové cyklistické trasy inspirují všechny milovníky cestování na kole. Pestrá kniha obsahuje jak rodinné výlety a projížďky po městech, tak klasické okruhy a dobrodružné stezky plné kopců a zatáček. Všude, kam vás zavedou, vám krása okolní přírody vyrazí dech.

cena 699 Kč

http://eshop.lonelyplanet.cz

 

 

2. Cena měsíce:

1x přilba ORBEA R50

Od top modelu R10 prestižní španělské značky Orbea přebírá helma R50 filozofii co nejmenšího celkového objemu pro dosažení optimální aerodynamiky. Design připomínající prolnuté prsty dělá z tohoto kousku jedinečnou a  jednoznačně rozpoznatelnou pokrývku hlavy v rámci celého pelotonu. Ve velké míře se při návrhu myslelo na pohodlí, které zaručuje 19 velkých větracích otvorů a především minimum kontaktních bodů. Díky tomu může vzduch pod helmou opravdu dobře proudit. Samozřejmostí je použití technologie In-mold či stahovacího systému s kolečkem pro přesné přizpůsobení hlavě a jisté usazení.

cena 1990 Kč

www.vavrys.cz

 

 

 

HRAJEME O STEVENS SONORA V CENĚ 53 990 Kč!

rám Carbon SL HMF vidlice RockShox Recon Silver, dálkové ovládání, pevná 15mm osa, zdvih 100 mm řazení/ přehazovačka/přesmykač Shimano SLX/XT/SLX (2×11) brzdy Shimano Deore (průměr kotoučů 180/160 mm – P/Z) kliky a převodníky Shimano SLX (36/26 zubů) kazeta Shimano SLX (11–40 zubů) zapletená kola DT Swiss Mountain Classic pláště Continental X-King Performance řídítka Oxygen Scorpo, 700 mm představec Oxygen Scorpo sedlo Oxygen Spark sedlovka Oxygen Scorpo, 27,2 mm velikosti 16“ (kola 27,5“), 18, 20 a 22“ (kola 29“) cena 53 990 Kč

 

 

 

Správná odpověď z minulého kola

Rocky Mountain

Rocky Mountain, tak zní název výrobce elektrokola jménem Altitude Powerplay, naší hádanky z minulého kola soutěže. Sídlo této kanadské značky není nikde jinde než v samotné Mekce freeridu, tedy severním Vancouveru, který najdete na západním pobřeží Kanady. Nutno dodat, že lidské zdroje mají i v dalším městě, Quebecu, odkud právě tento elektrifikovaný Altitude pochází. Na pomezí trail biku a endura nabídne 160 mm zdvihu vpředu a 150 mm u čtyřčepové zadní stavby. Rám počítá s 27,5“ koly. Geometrie elektrokola se téměř neliší od předlohy, se kterou sdílí jméno Altitude. Ten se vyznačuje velmi krátkou zadní stavbou, značně položenou hlavovou trubkou a dlouhou horní rámovou trubkou. Důležitý je však i pohon. Jeho design se silně podřídil koncepci kola, a proto se výrobce nesmířil s nabídkou motorů na trhu, ale udělal si motor vlastní. Využívá Li-ion baterie s 500 či 632 Wh dle úrovně výbavy. Plné nabití vyšší kapacity trvá jen něco přes dvě hodiny. Ovládací jednotka sice nedisponuje displejem, ale na řídítkách nepřekáží a ukáže stav baterie i režim podpory, který se dá měnit. Rocky Mountain nezapomněl ani na podporu tlačení kola do kopce, walk assist. Motor dovoluje díky Bluetooth konektivitě další nastavení i stopování své pozice na mapě díky aplikaci eBikeMotion. Co se náhradních dílů týče, nejsou potřeba žádné mimořádné kusy nářadí, střed i pastorek jsou snadno vyměnitelné a i kliky se středem Race Face pochází z běžné produkce. I to jsou přednosti biku, který na cyklistické scéně vyvolal vlnu zájmu.

GRATULUJEME VÝHERCŮM Z MINULÉHO KOLA!

Brýle Poc DO (cena 4700 Kč): Jiří Svejkovský; batoh Endura Singletrack (cena 2299 Kč): Lenka Kraušnerová

VÝHERCŮM GRATULUJEME, VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍHO KOLA!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž začíná ve Velu 2/2017 a končí ve Velu 12/2017, celkem tedy čítá deset kol. Pro zařazení do slosování o hlavní výhru – bike Stevens v ceně 53 990 Kč – musíte poznat alespoň sedm objektů. POZOR: pro převzetí hlavní ceny musíte předložit všech deset kontrolních kupónů (pravý spodní roh dvoustrany). Každý měsíc jsou losovány i doplňkové ceny, a to ihned po uzávěrce kola. Výherci jsou kontaktováni redakcí, svá jména najdou v dalším vydání Vela. Redakce si vyhrazuje právo na změny.

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu