Skládejte s Velem 1/2021

5.2.2021

SKLÁDEJTE S VELEM 2021

Ročník 2021 oblíbené soutěže o ceny je tu. TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍMTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

TÉMA 2021 – Unikátní technická řešení

V TOMTO ČÍSLE CHCEME VĚDĚT CELÉ JMÉNO PRODUKTU/ŘEŠENÍ MALÁ NÁPOVĚDA: Začínáme lehkou otázkou, takže bez…

Odpověď pošlete do uzávěrky kola mailem na adresu skladacka@vpress.cz.

Nezapomeňte připojit jméno a telefon, případně vzkaz.

UZÁVĚRKA PRO ODPOVĚDI DO TOHOTO KOLA JE 3.3. 2021!

TENTO MĚSÍC JE VE HŘE:

obal na kolo BIKE MBAG

Speciální obal, který kolo ochrání proti všem vlivům počasí a stane se elegantním doplňkem na cestách. Bike mBag je vyráběn v České republice z nejkvalitnějších vodoodpudivých a strečových materiálů včetně kvalitních zipů. Je určen pro ochranu kol při převozu na nosičích umístěných na tažném zařízení, kol uvnitř zavazadlového prostoru automobilu i kol skladovaných v bytě, sklepě, garáži či kanceláři a podobně.

cena 1890 Kč

www.montone.cz

TENTO ROK HRAJEME O STYLOVÉ VYBAVENÍ

MTB SADU POC V CENĚ 22 150 Kč!

POC TECTAL RACE SPIN

Přilba pro agresivní trailové použití a enduro závody. Aramidové výztuhy pro výbornou ochranu hlavy při nízké hmotnosti, větší krytí na spáncích a zadní části hlavy, nastavitelný štítek, čip Recco.

cena 6190 Kč

 

 

 

 

POC CRAVE

Brýle kompatibilní s helmou POC Tectal Race SPIN jsou vybavené optikou Carl Zeiss Vision se širokým zorným polem, odolnou proti mlžení a ulpívání nečistot.

cena 5490 Kč

 

 

 

POC SPINE VPD AIR BACKPACK 13

Batoh o objemu 13 l s integrovaným chráničem páteře splňujícím normu EN 1621-2. Upínací systém zajišťuje stabilní pozici a zároveň neomezuje v pohybu a netlačí v pase. Optimální umístění vnitřních oddílů umožňuje rovnoměrné rozložení zátěže, což přispívá k většímu pohodlí jezdce. Batoh je kompatibilní s rezervoárem do objemu 3 l, na batoh lze připnout přilbu, jak XC, tak i integrální. cena 4590 Kč

 

 

POC JOINT VPD 2.0 KNEE/JOINT VPD 2.0 ELBOW

Kolenní a loketní chrániče poskytují díky poddajnému ochrannému materiálu VPD 2.0 fantastickou volnost pohybu a zvýšenou ochranu pevnou skořepinou. Míra tlumení nárazů splňuje i nejnáročnější standardy EN1621-1 LEVEL 2. cena 3190/2690 Kč (kolena/lokte)

 

www.pocsports.com

 

Správná odpověď z minulého čísla: 

Thomas Frischknecht

Loňský ročník soutěže jsme zakončili legendou MTB. Bezmála třicet let v závodním pelotonu, takovou stálicí světové cyklistiky je Švýcar Th omas „Frischi“ Frischknekt. Závodní kariéru odstartoval již jako junior ziskem titulu mistra světa v cyklokrosu, kde se mimochodem následně často ukazoval i v dresu národního šampiona, ale jedenkrát i amatérského mistra světa (1991). Přestože na stupních vítězů v cyklokrosu pobýval velmi často, s příchodem MTB se stal i jedním z nejlepších bikerů světa. O tom svědčí tři celková vítězství ve Světovém poháru (1992, 1993 a 1995), duhový dres v kategorii XC (1996) i v MTB maratonu (2003/2005), celkem 18 jednotlivých vítězství v závodech Světového poháru a 15 medailí ze světových šampionátů. Není tedy divu, že byl švýcarským olympijským výborem nominován za vlajkonoše pro národní výpravu při hrách v Sydney (2000). Ve světě vrcholného závodního MTB se pohybuje dosud, je mimo jiné manažerem hvězdné sestavy Scott-Sram.

GRATULUJEME VÝHERCI Z MINULÉHO KOLA: tretry Specialized Rime 1.0 (cena 2599 Kč) – Pavel Titěra

VŠEM DRŽÍME PALCE DO DALŠÍCH KOL!

PRAVIDLA SOUTĚŽE

jsou 🙂

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu