Rozjeď to s námi v 6. ročníku České Enduro Serie!

2.5.2018

Pokud jsi už enduro vyzkoušel a propadl jsi mu stejně jako my, netřeba ti vysvětlovat, proč je enduro v současnosti nejvíce dynamicky se rozvíjející cyklistická disciplína, kterou si oblíbilo čím dál tím víc bikerů. Pro všechny ostatní – co je Enduro? V závodním pojetí kombinace měřených úseků (především sjezdových a technických) a neměřených transferů mezi nimi v celkově předem určeném časovém limitu.

Především je to ale zábava a kvalitní ježdění s partou přátel na kole. Enduro je ideální pro univerzální jezdce, kteří preferují spojení všech MTB dovedností: technické jízdy, vytrvalosti, síly, ale i strategie a rozvahy. V České Enduro Serii máš možnost si měřené RZty vyzkoušet během sobotního tréninku, volba zda jet na oči, a nebo si vše předem vyzkoušet a najet, je tak pouze na tobě a tvých preferencích.

Česká Enduro Serie vstoupí do své již šesté sezóny prvním závodem Specialized Enduro Race Kouty 19. – 20. 5. v Koutech. V letošním roce se můžeš opět těšit na 6 ověřených lokalit – Kouty, Klíny, Zadov, Malá Morávka, Špičák a finálový Ještěd. Všechny lokality jsou vyzkoušené a oblíbené, ale zároveň bude letos naším cílem na všech závodech vymyslet nové pasáže a další zajímavé novinky, nebudou chybět ani oblíbené Lezyne noční prology a další doprovodný program a služby v areálu závodů.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu