Rouvy – Ride for Italy

17.3.2020

Virtuální vyjížďky na kole a pomoc italskému regionu Veneto! Chceme podpořit oblast, kterou decimuje onemocnění COVID-19. Za každého jezdce, který dokončí výzvu, pošleme 1 euro na otevřený účet regionu Veneto. Tento oficiální účet, který zaručuje maximální transparentnost ve využití vybraných peněz, jsme zvolili na doporučení našich partnerů v Itálii. Celkový výtěžek odhadujeme na 7 až 9 tisíc euro.

Zároveň tak chceme dát možnost profesionálním i hobby cyklistům, aby alespoň v této výzvě zúročili natrénované kilometry. Všechny sportovní akce jsou zrušeny a tedy i světová cyklistika se zcela zastavila. Pro cyklisty v některých částech Evropy je navíc domácí trénování v současné době zcela jedinou možností, jak sportovat.

Všichni, kdo se v termínu od 18. března do 1. dubna připojí k naší výzvě „RIDE FOR ITALY“, mohou své tréninky zpestřit soupeřením na dálku a zároveň pomoci koronavirem zcela zásadně postiženému regionu v severní Itálii. Z našeho katalogu virtuálních tras Rouvy jsme vybrali atraktivní úseky, například trasu Cortina d’Ampezzo – Passo Valparola nebo z Grilli do Tirli v Toskánsku. Je na účastnících výzvy, v jakém pořadí trasy pojedou, podstatné je, aby challenge dokončili. Tím se i oni budou podílet na naší pomoci Itálii.

Partnerem challenge Rouvy https://rouvy.com/cs/ „RIDE FOR ITALY“ je WeLove Cycling Škoda https://www.welovecycling.com/cs/

Zároveň pro závodníky připravujeme také jarní digitální sérii šesti online závodů se vším, co k profesionální cyklistice patří. Fanoušci budou moci sledovat tyto závody živě, vše budeme s živým komentářem streamovat. Rouvy je aplikace pro cyklisty, která umožňuje jezdit po známých světových cyklistických trasách a silnicích a přitom neopustit domov. Aplikace simuluje reálnou venkovní jízdu díky rozšířené realitě a pomocí špičkových videí s GPS profilem trasy. Trasy s rozšířenou realitou kombinují animované 3D jezdce s reálným videem, takže si mohou cyklisté na chytrých trenažerech užívat pestrost a zábavu cyklistiky i doma. S Rouvy nesetrvávají v monotónním tempu ubíjejícího indoorového tréninku, ale mohou i v zimním období zdolávat vyhlášené trasy z celého světa. Stačí připojit cyklistický trenažer k aplikaci Rouvy a zvolit trasu podle délky nebo profilu, tak aby každému kdykoliv zapadly do tréninkového plánu. Aplikace automaticky upravuje zátěž na trenažeru podle profilu tratě. Data aktivity je možné synchronizovat s populárními aplikacemi jako je Strava nebo TrainingPeaks. Rouvy trasy s rozšířenou realitou jsou cesta k zábavnému, avšak poctivému tréninku pro každého. Novinkou letošní zimy je nová moderní aplikace Rouvy AR. Rouvy se soustředí zejména na reálné zobrazeních skutečných tratí, čímž se odlišuje od slavnějšího Zwiftu, na kterém se virtuálně závodí. A Rouvy to jde velice dobře, například Jaroslav Kuhlavý díky této aplikaci trénoval na svém domácím trenažéru na olympijskou trať v brazilském Riu. Rouvy koncept je indoor cycling reality čili se snaží o co nejreálnější zobrazení skutečných tratí a jejich obtížnosti. Jízda se odehrává v reálném prostředí, protože trasy se snímají kamerou a jejich profil zaznamenává GPS. Cílem je, aby vydaný výkon na trenažéru přesně odpovídal realitě. Pokud nějaký kopec vyjedete za půl hodiny, tak při stejném úsilí na ROUVY vyjedete stejný kopec za stejný čas jako venku.

Více o nás např. zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pribyva-sportovcu-z-obyvaku-proto-chteji-svycari-tour-de-suisse-online-91787?fbclid=IwAR3S3xmsgznoQmm6r_rPGiirmxW7LmJpGKQBwNSdP30uU4R9gjAWujcZtVk

 

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu