Řádně do toho šlápnout – Specialized Torch 2.0 & 3.0

16.2.2024

Nové tretry Specialized Torch 2.0 & 3.0 jsou zaměřeny na uživatele, kteří hledají dokonalé spojení čisté klasické estetiky s bezkonkurenčním výkonem. Jsou totiž vyrobeny z prémiových materiálů a tvarovány metodikou Body Geometry, aby napomohly k maximálnímu výkonu bez potřeby kompromisů v oblasti komfortu.

Není žádným tajemstvím, že produkty S-Works prezentují to nejlepší, co Specialized vytvořil a poskytují tak jezdcům čistý výkon a pohodlí. Technologie Body Geometry zde cílí zejména na odbourání obvyklých nešvarů konkurence, jako jsou problémy s necitlivostí přední části chodidla, „horkou nohou“, kolapsem klenby, mediální a laterální bolestí kolene a nestabilitou – to vše narušuje efektivitu, výkon, vytrvalost a pohodlí a zároveň může vést ke zranění – když lidé nosí. S 1,5 mm vestavěným Varus Wedge boty stabilizují přirozený pohyb přední části chodidla a zlepšují vyrovnání chodidla, kolena a kyčle. Nechybí ani tvarovaná podpora klenby v podrážce, a další specifické úpravy prezentované technologie.

Samozřejmostí jsou prvky jako laserem perforovaný bezešvý svršek z materiálu Dyneema, dokonale tuhá a zároveň lehká podrážka, ale i stabilizace chodidla pomocí osvědčených otočných mechanizmů Boa Li2. U těchto modelů jde o opravdu velkou vábničku před nákupy na letošní sezónu, co říkáte?

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu