Představujeme prodejce: Martin Štorek Kola Sport, Řevnice

6.9.2018

Už 21. sezonu sídlí Martin Štorek v Řevnicích u Berounky na stejném místě a jeho zákazníci berou stejnou dobu za tutéž kliku a vcházejí těmi stejnými dveřmi. Přímo z prodejny je výhled na začátek legendárního silničářského stoupání přes brdský hřeben na Mníšek pod Brdy,zkrátka místo zrozené k cyklistickým legendám, které nelze přehlédnout. I když Martin na tradici trochu lpí a tomu, co lze nazvat poctivým přístupem, starou dobrou školou, kvalitním servisem a osobním přístupem k zákazníkovi dává ve svém podnikání jednoznačnou přednost, uvnitř jeho obchodu se za ta léta změnilo mnohé. Především si „sednul“ sortiment.

Proto tu dnes najdete především kola značek Author a Giant a elektrokola Apache. Díky rozšíření přízemních prostor do vedlejšího objektu tu čeká 150 kol připravených k okamžité jízdě a příruční sklad skrývá další bohatou nabídku barevných a velikostních variant. Zajímavou část sortimentu dnes tvoří elektrokola. Martin Štorek, bývalý letecký inženýr, si na technické stránce věci dává obzvlášť záležet, proto získal maximální důvěru v Gianty a jak sám říká „Indiány“ (Apache).

 

Velmi podstatnou částí řevnické prodejny je servis. Řevnice jsou oblíbeným nástupním místem bikerů i silničářů do Brd a podél Berounky zase proudí spousty cykloturistů, kteří tu naleznou vše potřebné. Štorek servisem pokrývá rozsáhlé území, táhnoucí se podél Berounky i podél Brd, a proto je dílna v sezoně hodně přetížená, vždyť od Berouna až po Radotín v jednom směru a nahoru k Mníšku nebo Dobříši ve směru druhém nenajde cyklista žádné jiné zastání. Možná právě proto mají při servisu přednost kola zde zakoupená před těmi ostatními.

www.kola-sport.cz

oblast dotazu

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu