Pracovní nabídka Giant: specialista prodeje (m/ž)

9.8.2023
Nabídka zaměstnání v prodejně Progress Cycle Hostivice:

Chcete pracovat v cyklistice a spojit tak své hobby s prací? Pokud ano, ozvěte se nám! Pro naší prodejnu jízdních kol Progress Cycle Hostivice hledáme specialistu či specialistku prodeje.

Náplň práce:

  • prodej jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků
  • budete komunikovat se zákazníky – osobně, po telefonu nebo e-mailem
  • zkušenost s vyřizováním objednávek z e-shopu se také bude hodit

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr, ale také možnost částečného úvazku nebo brigády
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě, která na trhu působí už více než 25 let
  • velké slevy na nákup kol a vybavení pro osobní potřebu
  • stravenkový paušál
  • místo výkonu práce: Hostivice u Prahy
  • autobusem od metra Zličín je to k nám 7 minut a zastávka je přímo u naší prodejny
  • pokud bys k nám chtěl/a jezdit na kole, šatny a sprchy tu máme
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Ideální kandidát/ka by měl/a mít:

  • zkušenost s prodejem jízdních kol nebo alespoň dobrou orientaci v cyklistice
  • kladný vztah k cyklistice ve všech jejích podobách
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování
  • alespoň základní znalost práce na PC (především MS Outlook a skladový/pokladní software)
  • ochotu učit se, zodpovědnost, samostatnost

Pokud vás tato pracovní nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět – životopis pošlete na adresu zdenek.svatos@progresscycle.cz

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře