O přejezdech pohoří i o lidských prasatech

22.8.2006
Chtěl bych poděkovat za rubriky typu přejezdy pohoří, podél řek, domácí bikový revír a podobné. Je to fajnová inspirace. Měl bych k nim jednu otázku a jednu připomínku. Otázka: Neplánujete nějaký elektronický archív článků, které mají trvalou hodnotu? Historická Vela mi zabírají poměrně značnou část životního prostoru, trhat se mi je nechce a do budoucna je využitelný jenom zlomek informací. A připomínka: Článek o přejezdu Lužických hor (7–8/2006) vyznívá tak, že pořadatelé po Malevil Cupu nejsou schopni po závodě ani uklidit trať. Přitom obaly nalezené při vaší expedici vypovídají tak maximálně o tom, že lidi jsou prasata. Trasa Malevil Cupu vedla na Hvozd i dolů z něho jinudy (po území Německa), než je popisováno ve vašem článku (po červené značce). Chci věřit, že nalezený bordel s Malevil Cupem nesouvisí. Pokud je to tak, myslím, že by pořadatelé Malevilu zasloužili minimálně omluvu.

Dobrý den. K té první části – předně děkuji za vaše děkuji a jsem rád, že mohu říci, ano. Nic víc ale zatím nedodám, vše se poměrně brzy dozvíte.
K reportáži – to pohoří tuším „najížděl“ kolega, který už Malevil absolvoval, takže si myslím, že určitě šlo o část trati. Ta slova však neměla vyznít jako kritika pořadatelů, ale právě těch lidí, kteří se během nich jako prasata chovají – nic se nezdráhám to tu veřejně napsat, kdo nejen v přírodě, ale především tam zahodí cokoliv, je pro mne prostě prase a ignorant. A na tyto lidi byla kritika směřována, protože víme, že pořadatelé pak věnují nemalé úsilí úklidu tratí.   
Rudolf Hronza

kategorie dotazuRedakce

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu