Časy dávno minulé

22.8.2006
Neviem ako Vam, ale mne je dlcela smutno za vecmi z casu davno minulych jako Manitou mars, Marzochi RAC, zjazdovymi bikmy od Kangaroo, etc. Nedalo by sa aspon 1 stlpcek venovat technickym specifikaciam a komentarom k funkci tychto dnes uz archaickych komponentov? Este 1 vec: je fajn ze ste zmenili vazbu dlho som to ocakaval nakolko sa ta predosla stale rozpadla ale ta nova neni o nic lepsia ako ta starsia…odlepuje sa…neda sa lepsie zviazat? Kupujem casopisy ako Speed a podobne a ta vazba vydrzi vsetko… Dik za 8 rokov bikingu…kvalitneho bikingu…Je to super sport a je fajn ze o nom pise tak podarene medium ako ste Vy.

Musím říci, že nejste sám. V současné době najdete v každém Velu seriál ke 30 letům MTB – co číslo, to tři roky historie. Člověk se ohlédne a zjihne, jaké to bývalo dřív. Možná že přistoupíme k podrobnějšímu nahlédnutí do let minulých, díky za tip!
Vazba je otázkou, která zde již proběhla, tak  jen stručně – ke změně z vázané na lepenou jsme museli přistoupit kvůli většímu počtu stran. Bohužel došlo u jednoho čísla k chybě tiskárny a celý náklad měl stejný problém. Jakmile se počet stran vrátil po hlavní sezoně pod hodnotu 200, vrátili jsme se i my k vazbě vázané. Jinak ale například hned u dalšího čísla po tom problémovém k ničemu podobnému nedošlo, stejně tak u více než pětisetstránkového katalogu kol.
Rudolf Hronza

kategorie dotazuRedakce

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu