Přední světlo

29.5.2006
Chtěl bych se zeptat, jaké světlo by jste mi doporučili. Mám slabší zrak a jezdím do práce na kole a jezdím prostorem který není osvětlený. Měl jsem ledkové, ale je hrozně slabé. Tak sháním něco kvalitního na cesty i do terénu. Přemýšlel jsem o světlo Mirage Kombi, Sigma nebo světlo Mirage Evo Kombi, Sigma. Nebo mi doporučte jiné. Předem díky.

Všechny názvy které zmiňujete, označují jeden a tentýž model, a to Sigma Mirage Evo. Jedná se o výkonnou svítilnu s vnějším zdrojem (dobíjecí baterie je umístěná mimo vlastní světlo) dodávanou buď s jednou lampou o výkonu 5W, nebo se dvěma lampami 5W+10W.
Jedná se asi o nejvýkonnější světlo na trhu za relativně dostupnou cenu (cca 2000 Kč za kompletní set), ostatní výrobky této kategorie jsou daleko dražší. Oproti LED svítilně má ale nevýhodu v délce svítivosti, která činí zhruba 2 hodiny při obou svítilnách a asi 4 hodiny na tlumený výkon (slabší lampa, která však má výborný výkon). Jako levnější alternativu s dostatečným výkonem mohu z osobní zkušenosti doporučit halogenovou svítilnu Trelock LS600.
André Vebr

kategorie dotazuTechnika

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu