Avízo vydání nového čísla – neaktuálnost

29.5.2006
Dobrý den, ačkoliv se dnes píše datum 22.5.2006 a za několik málo dnů by se mělo objevit nové číslo Vela, Vaše stránky tvrdošíjně píší „v prodeji od 19.4.2006“ – samozřejmě květnové číslo. Držíte se snad zásady, že je-li květen, tak květnové číslo? Myslíte, že včasná upoutávka na nové číslo alespoň formou náhledu na titulní stranu (vidím, co mám kupovat ) a aktuální datum začátku prodeje je „nadstandardní“ službou? Na různých fórech čtu docela nelichotivá hodnocení od názorových extrémistů týkající se Vašeho přístupu k čtenářům. Bohužel jako byste chtěli souhlasit… Mrzí mne tento stav, fandím Vám a z tohoto důvodu nemohu mlčet k něčemu, co se mi nelíbí…

Dobrý den. Děkuji za vaši reakci. Nechci se na nic vymlouvat, případ, o kterém píšete, byl mou chybou – neaktualizoval jsem u květnového čísla datum zahájení prodeje, stejně tak upoutávka na nové číslo byla na web umístěna se zpožděním. Důvodem byl mimo jiné enormní počet stran tohoto čísla a jakž takž stihnutí uzávěrky. Ale jak jsem řekl, nechci se vymlouvat, spíše Vás ujistit, že šlo o výjimečnou situaci.
Velo vychází stejně jako jiné časopisy, tedy na konci jednoho měsíce koupíte výtisk na ten příští  – např. koncem května červnové číslo.
Pokud, jak sám uvádíte, sledujete naše stránky i kvůli anoncování nového čísla, sám víte a dáte mi za pravdu, že každé nové Velo je zde uvedeno s minimálně zhruba třídenním předstihem před zahájením prodeje, a to nejen se zobrazením titulní strany, ale také včetně ochutnávky z obsahu, dvou ukázek (dva články včetně fotek) a úvodníku. Právě nyní (konec května 2006) pracujeme i na přidání fejetonu.
Jinak jak píšete o názorových extrémistech – na mnoha webových stránkách se lze dočíst mnoho a mnoho zaručených informací a kritik :-). Je zajímavé, jak se pod přezdívkou člověk snadno do někoho a něčeho pustí, zvláště pak, jde-li o známý subjekt či osobu. Jedním zdržením rozhodně nechceme s něčím podobným „souhlasit“, jak píšete. Naopak – naše stránky se postupně snažíme zdokonalovat a nabídnout Vám zajímavé možnosti (viz například sekce Stahuj a fotky v ní, Král kopců a další…).
Děkuji za pochopení i za reakci,
Rudolf Hronza

kategorie dotazuRedakce

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu