Plzeň a sportovní areál RAPID je připraven na úvodní Grand Prix

9.4.2019

GIANT LIGA PLZEŇ 2019 – První závod 18. ročníku seriálu Giant Liga 2019 bude i v letošním roce hostit sportovní areál SK RAPID PLZEŇ. Do Plzně na start kriterijní klasiky se opět chystají i vítězové předešlých ročníků.

Start v Plzni potvrdil loňský vítěz série Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro).

Tahákem prvního dílu Grand Prix NWS měla být účast i sedminásobného vítěze Jiřího Nesvedy. Ten však nastoupil na plný úvazek do pracovního procesu a ukončil kariéru v týmu Sparty. Navíc se měl představit v nových barvách týmu BIKONUR, ale manažer týmu však ještě nedodal kolo ani licenci. Jirka tak zůstává ve středu v práci a nemusí si brát dovolenou na závod.

Dalším z vítězů Giant Ligy bude na startu Tomáš Holub nově v týmu (Roman Kreuziger Cycling Academy) a měl by dorazit i vynikající dráhař Denis Rugovac (TUFO-Pardus Prostějov).

Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které odstartují nejdelší kriterijní sérii v republice. Těšit se můžete na nový tým Sparty a na zkušené borce z CK Příbram Fany Gastro.

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b.

Ve středu 10. dubna od 17:30 hod tak odstartuje úvodní podnik GIANT LIGY 2019, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií bude již od 16:40 hod.

Jan Kotal

Kalendář a propozice na webu akce

www.giantliga.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu