Peter Sagan si vychovává nástupce

25.3.2024

Pod patronací trojnásobného mistra světa Petera Sagana je pořádán seriál závodů, určený primárně pro nejmladší kategorie biikerů. Na tyto závody můžete přihlásit své dítě do 14 let (ročník 2007 a mladší), ať už máte sotva dvouletého cyklistu s odrážedlem, nebo již zkušeného cyklistu. Registrace probíhá vždy den předem a také v den soutěže v čase a na místě zveřejněných v propozicích soutěže. Propozice soutěže zveřejňujeme vždy minimálně 1 týden před danou soutěží na webu a FB Dětské tour.

Kdy a kde soutěž probíhá? Děti soutěží podle kalendáře soutěže zveřejněném na webu a FB Dětské tour, vždy po kategoriích od nejmladších po nejstarších. Cyklistický okruh je většinou nenáročný (louka, hřiště, lesní cesta) a malým cyklistům můžete fandit přímo u trati. Během soutěže probíhá i kulturní program a jiné doprovodné akce. Starovné je zdarma pro nejmenší děti, ostatní startovné 3 €.

Soutěž rodičů Od roku 2018 probíhá na Dětské tour Petra Sagana i soutěž pro rodiče mladých cyklistů. Přihlašování během registrace.

„Jsem rád, že Peter bez váhání své jméno vložil do této soutěže. Od Dětské tour Petra Sagana si slibujeme početnou účast mladých cyklistů a to především z řady hobíků, tedy nejen výkonnostních cyklistů, kteří již fungují v cyklistických klubech. Peťo Sagan vyhání na kola všechny věkové skupiny, my se chceme zaměřit na děti od 3 do 14 let. Dětská tour bude většinou součástí seriálu horských cyklo maratónů Czech XCM tour a tak si v jeden den mohou na svých tratích zasoutěžit nejen děti, ale také rodiče. Na akci bude množství výstavních stánků a připravujeme i dětská divadelní představení. Dětská tour Petra Sagana by měla být prostě příjemnou celodenní akcí pro rodiny s dětmi” představil svou akci Peter Zánický.

Všichni účastníci se mohou těšit na účastnické dopisy s podpisem Petra Sagana!! Nejlepší v kategoriích dostanou sklenice a medaile Petra Sagana. Další překvapení pro Vás připravují jednotliví organizátoři série Dětské tour Petra Sagana!! Těšíme se na Vaši účast.

více na www.detskatour.sk

(tz)

foto archiv série

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu