Nabídka práce v Zookee

8.2.2023

Jsi sportovec s talentem pro obchod nebo obchodník a talentovaný sportovec? Zookee, distributor značek Sensor, Topeak, MET, Ergon, Race Face, WTB, Ridley, Eddy Merckx a tak dále hledá obchodního zástupce.

Popis pracovní pozice:

  • Propagace a posilování značek po křídly ZOOKEE na českém trhu
  • Udržování a rozvoj kontaktů se zákazníky
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a příležitostí
  • Účast na výstavách a prezentačních akcích

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost MS Office/Excel
  • Praxi v obchodní činnosti
  • Aktivní znalost AJ výhodou
  • Samostatnost, flexibilita, velmi dobré prodejní dovednosti
  • Jasnou a srozumitelnou komunikaci, kultivovaný projev, kladný vztah ke sportu
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Práci s nejlepšími značkami v éteru
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kolektiv mladých a přívětivých kolegů
  • Zaměstnanecké ceny, stravenkový paušál
  • Neformální prostředí

V případě zájmu se ozvi i se svým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem na maja@zookee.cz

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře