Malevil Cup spouští registraci k jubilejnímu 25. ročníku

4.12.2023
Čas pokročil nezadržitelně k roku 2024. Roku, který bude nejen olympijský, ale i roku, kdy bude Malevil Cup slavit 25. výročí. Biková narozeninová párty se uskuteční první červnovou sobotu, konkrétně 1. června 2024 v Jablonném v Podještědí, v resortu Malevil, v Lužických a Žitavských horách. A registrace na tento prestižní podnik již začala.

Každý, kdo se zúčastní Malevil Cupu, si odnese nejen pocit úspěchu, ale také krásné vzpomínky na malebnou krajinu a společnost dalších vášnivých cyklistů. Nabídka kategorií a tras je široká, takže si každý pro sebe vybere to nejlepší.

Závod je opětovně zapsán v mezinárodním kalendáři UCI jako C1, takže nebude překvapením, když se ve startovní listině objeví zvučná světová jména.

 

 

První novinkou 25. Malevil Cupu je vypsání gravel kategorie na 50kilometrové trase. „Řadu let se nám množí dotazy na tuto kategorii. Reagujeme tak na dlouhodobou poptávku a trend. V minulých týdnech jsme provedli test v těžkých blátivých podmínkách, zda je tato trasa pro gravel vhodná. A je.“, dodává šéf Malevil Cupu Radek Patrák. Gravel Malevil Cup bude součástí série Gravel Series.

Další novinkou pro příští ročník je zařazení Malevil Cupu do seriálu MTB maratonů MTB Sachsen Cup. Seriál vznikl v roce 2020, kdy se povedlo úspěšně spojit všechny saské maratonské závody horských kol do jedné série. V roce 2024 bude mít seriál 11 závodů.

Aktuálně platí nejnižší startovné. Všichni, kteří budou mít zaplacené startovné do konce prosince, navíc obdrží vánoční dárek.

Označte si již dnes 1. června 2024 v kalendáři a přijďte si užít víkend v Lužických horách a spolu s námi oslavit čtvrtstoletí tohoto kultovního maratonu. Zahájení jubilejního ročníku proběhne v páteční podvečer 31. května. Více informací a registraci naleznete na www.malevilcup.cz. Neváhejte však, nejvýhodnější startovné platí do konce prosince!

(tz)

Foto: Matyáš Gál

 

 

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu