LOOK nově v distribuci Schindler

14.12.2022

Od 1. ledna 2023 se Schindler stává oficiálním distributorem značky LOOK Cycle pro Česko, Slovensko a Maďarsko. LOOK je top značka pedálů a silničních a gravel kol a dokonale zapadá do portfolia prémiových cyklo značek, které Schindler spol. s r. o. velkoobchodně zastupuje.

Zástupce výrobce řekl ke vznikající spolupráci toto:

“Spojení se Schindler spol. s r.o. vítáme, protože nám umožňuje využívat vysokou úroveň služeb a nadstandardní podporu, kterou svým obchodním partnerům Schindler poskytuje.”

 

Federico Musi, CEO LOOK Cycle International.

O firmě LOOK

LOOK Cycle je francouzská značka, která v 50. letech 20. století převrátila naruby svět lyžování, když představila první vypínací vázání na světě. O deset let později tento systém převedli do cyklo byznysu, čímž se LOOK stal předním výrobcem nášlapných pedálů a svou pozici neztratil dodnes.

7 UCI WORLD TOUR týmů včetně Lotto-Soudal, Astana-Premier Tech a AG2R Citroën Team využilo v sezóně 2022 sluřeb pedálů KEO Blade Carbon.

Pedály LOOK

Nabídka pedálů LOOK zahrnuje několik řad pro jednotlivé cyklistické disciplíny. Pro silniční cyklistiku je to řada KEO, pro MTB a gravel ježdění je v nabídce řada nášlapů s označením X-Track. Novinkou v portfoliu LOOK jsou i platformové pedály řady Trail Fusion a Trail Roc, ve kterých technici LOOKu zúročují své dlouholeté zkušenosti z vývoje pedálů.

Kola LOOK

LOOK vyrábí super výkonná kola pro tu nejnáročnější cyklistickou klientelu. Letos představili nový model 765 Optimum, který doplnil stávající modely 785 Huez a top aero model 795 Blade. Kromě silničních kol jsou v nabídce LOOKu zastoupena i kola z moderního segmentu gravel a nabídku uzavírají i elektrifikované verze.

(tz)

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu