Kupkolo.cz MTB Trilogy 2023

31.10.2022

Jediný MTB etapový závod v ČR, jeden z nejtěžších v Evropě je výjimečný tím, že snad jako jediný svede na start maratonce a enduristy, a donutí všechny vystoupit z komfortní zóny a posunout svoje limity! Je zasazen do jedinečné a téměř nedotčené přírody Broumovska, přivádí účastníky každý den do jiného prostředí, každý den se musí popasovat s jiným povrchem, ale vždy potkají jen minimum asfaltových přejezdů, a naopak maximum přírodních trailů. A na konci každého nepříjemného stoupání jsou odměnou unikátní výhledy do kraje.

Letos načal svou druhou dekádu a v příštím roce se 12. ročník vrátí k původnímu názvu – bude čítat tři etapy a nikoli čtyři, jak tomu bylo v posledních dvou letech, organizátoři se rozhodli vypustit prolog. Termín Kupkolo.cz MTB Trilogy 2023 byl stanoven na 6.–8. 7. 2023, místo zůstává stejné – park v Teplicích nad Metují. A jaké etapy se pojedou? Bylo to těžké rozhodování, ale s ohledem na názory závodníků v rozeslaném dotazníku se organizátoři rozhodli vynechat etapu Trutnov Trails. To znamená, že jako první se pojede Kleine Alpen, následně si jezdci trochu „orazí“ na The Best of Sudety a finální etapou budou Vraní hory.

Délky tratí A-Extreme, B-Moderate a C-Easy zůstanou samozřejmě zachovány, stejně jako zůstane kategorie E-bike a rozhodně organizátoři neopomenout připravit Kupkolo.cz MTB Trilogy – KIDS. Letošní účast dětí byla rekordní, a to jsou dobré zprávy. Nejvíc zábavnou dětskou etapou byl „biatlon“, který zpočátku u některých rodičů budil nedůvěru, ale dětské oči jen zářily nadšením!

Registrace je již spuštěna a nejvýhodnější startovné je při platbě do 20. prosince 2022. Nezapomeňte, že startovné může být i nevšedním zážitkovým dárkem!

Více informací naleznete na www.mtbtrilogy.com

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu