Král cyklistiky znovu v přímém přenosu z areálu PVA v Letňanech

24.10.2017

Po zdařilé loňské premiéře historicky prvního přímého přenosu na ČT Sport z vyhlášení nejlepších českých cyklistů při slavnostním večeru Krále cyklistiky v PVA Expo Letňany v Praze, se slavnostní akt této ankety uskuteční na stejném místě a to 9. listopadu večer.

Vyhlášeni opět budou nejlepší závodníci v kategoriích silnice, dráha, MTB, BMX, Trial, sálová cyklistika, cyklokros, handicap a junior. Budou znovu uvedeni noví členové do Síně slávy (prapory jejich předchůdců již visí v Motolském velodromu) a samozřejmě zlatý hřeb večera – Král cyklistiky 2017.

“Jsem rád, že se nám daří se společností ABF rok od roku zvedat kvalitu tohoto svátku všech cyklistů. Pevně věřím, že letošní ročník bude zase organizačně o krok lepší. Myslím, že korunovace nového Krále cyklistiky za asistence kamer ČT bude zdařilou tečkou za další úspěšnou cyklistickou sezónou,“ řekl generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek.

Na svojí premiéru v nové roli se těší i Lubor Tesař ze společnosti ABF, která slavnostní večer bude pořádat. „Mám radost, že se hned po mém nástupu podařilo s ČT a ČSC domluvit vysílání přímého přenosu 9. 11. od 20:30 hodin. Cyklistika si zaslouží své vyhlášení v hlavním vysílacím čase, vždyť je dlouhodobě nejen jedním z nejúspěšnějších sportů, ale zároveň i nejmasovější. Na kole u nás jezdí více, než polovina obyvatel. Chceme na vyhlášení v kongresovém sále PVA Letňany dostat většinu legend české a československé cyklistiky a zároveň i zatraktivnit celý přímý přenos v České televizi. Chystáme nově vyhlášení Ceny Fair play, která bude vždy buď za celoživotní přístup a příklad při výchově cyklistické mládeže, či za mimořádný čin. Další novinkou bude otevřená tisková konference ve foyeru kongresového sálu s největšími hvězdami bezprostředně po vyhlášení ČEZ Krále cyklistiky 2017“ dodává Lubor Tesař, nový manažer veletrhu For Bikes.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu