Nominovaná kola v anketě
Kolo roku 2019

Vybrat si správné kolo je v současné nabídce obtížné a mnohdy stresující. Kategorií přibývá, některé mají mezi sebou jen velmi tenké hranice, nesprávná volba může nejen znehodnotit čas věnovaný oblíbenému sportu, ale také se prodražit. Při volbě modelů, které obsahuje již třináctý ročník ankety Kolo roku, naštěstí nic takového nehrozí. Nabídku pro tipy jsme rozdělili na několik segmentů odrážejících současný stav trhu. Proti loňsku se o jeden rozšířila „elektro“ sekce, a to rozdělením e-MTB na pevná a celoodpružená, současně ale jedna kategorie ubyla. Malý zájem firem vyslat do boje svůj produkt v kategorii fatbiků a plusových kol naznačuje něco o jejich situaci na trhu.

Ale i přes onu různost si můžeme dovolit dopřát trochu nadhledu a pokusit se vybrat v každé kategorii to, které získá největší sympatie. Výběr ale ponecháme na vás, v níže uvedených kategoriích určíte svým hlasováním modely, které se budou pyšnit titulem Kolo roku 2019, a jeden, který bude napříč všemi kategoriemi nositelem označení Design roku 2019.

Bavte se porovnáváním, seznamte se s novými modely ještě dříve, než se objeví v prodeji.

Pravidla hlasování

Můžete hlasovat pro jedno kolo v každé kategorii a pro jedno kolo v anketě Design roku (jedna IP adresa = jeden hlas) až do 28. února 2019.

Bavte se vybíráním a hodnocením. Deset vylosovaných výherců obdrží trička Velo, dalších deset získá knihu o Eddy Merckxovi a na jednoho z vás již čeká mikina z kolekce Velo.

Příjemnou zábavu!
redakce časopisu Velo

Menu