Nominovaná kola v anketě
Kolo roku 2020

Vyberte nositele titulu Kolo roku a Design roku 2020!

Současná nabídka bicyklů je rozdělena na mnoho kategorií, každý rok přináší změny na trhu a aktuální nabídce firem. Odráží to také meziroční srovnání počtu kategorií vyhlašovaných v naší tradiční soutěži. Ve srovnání s loňským rokem jde zejména o změny v segmentu „e“, tam se osamostatnila elektrokola silniční, městská, ve společné kategorii jsou krosová a trekingová. Ale i přes onu různost a zásadní rozdíly si můžeme dovolit dopřát trochu nadhledu a pokusit se vybrat v každé kategorii to, které získá největší sympatie. Volbu ale ponecháme na vás, zákaznících, čtenářích časopisů vydavatelství V-Press a návštěvníků našich www stránek. V níže uvedených kategoriích určíte svým hlasováním modely, které se budou pyšnit titulem Kolo roku 2020, a jeden, který bude napříč všemi kategoriemi nositelem označení Design roku 2020.

Deset vylosovaných získá trička z kolekce Velo, dalších deset předplatné časopisu Velo na další rok.

Můžete hlasovat pro jedno kolo v každé kategorii a pro jedno kolo v anketě Design roku (jedna IP adresa = jeden hlas) od 16. prosince 2019 do 29. února 2020.

Příjemnou zábavu!

Redakce časopisu Velo

Pravidla hlasování

Můžete hlasovat pro jedno kolo v každé kategorii a pro jedno kolo v anketě Design roku (jedna IP adresa = jeden hlas) až do 29. února 2020.

Deset vylosovaných získá trička z kolekce Velo, dalších deset předplatné časopisu Velo na další rok.

Příjemnou zábavu!
redakce časopisu Velo

Menu