Junior Cup Vojenské pojišťovny – cyklistické závody pro děti

24.7.2023

Den našlapaný závody a zábavou pouze pro děti proběhne již popáté v Hradci Králové v krásném parku Šimkovy sady. JUNIOR Cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY se uskuteční 20. 8. 2023. Na start se děti mohou postavit hned dvakrát! Dopoledne v 10:00 proběhne nepovinná časovka pro ty, kteří si chtějí zazávodit více a ještě si vyjet dobrou startovní pozici na hlavní závod od 12:00. Dopolední časovka má z technických důvodů limitovanou kapacitu startujících! Stejně jako v předchozích ročnících, nebude chybět ani start handicapovaných dětí na handbiku.

Na závodní trati bude na děti čekat spoustu zajímavých překážek, které budou mít vždy i bezpečnou objízdnou trasu pro ty, kteří si na ně netroufnou. Máte-li na dopoledne, případně odpoledne jiný program, je možné se rozhodnout pouze pro účast v jednom ze závodů. Na každého čeká sladká odměna a na ty, kteří se pustí do závodu s hromadným startem i pamětní medaile. Tři nejlepší v každé kategorii se mohou těšit na věcné ceny od partnerů závodu a originální skleněnou trofej vytvořenou pouze pro tento závod. Nebude chybět ani tradiční losování o dres podepsaný legendárním Mathieu van der Poelem.

Celým závodním dnem bude děti provázet Jan Hruška, jediný česká držitel růžového trikotu z Giro ďItalia a účastník všech světových Tour. Honza bude všechny děti startovat na časovce a fandit v hlavním závodě.

Během celého dne bude pro děti a jejich doprovod připraven bohatý program, kde na závěr celé akce bude připravena Biketrailová show Martina Šimůnka, který se pyšní titulem mistra světa v Biketrailu. Předposlední srpnový víkend si tak vyhraďte pro své děti a přijďte je podpořit na závody šité pouze pro ně a užít si JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY! Více informací a přihlášky na závod naleznete na www.juniorcup.net

Název: JUNIOR cup VOJENSKÉ POJIŠŤOVNY

Popis: Cyklistický závod určený pouze pro děti. V jeden den si děti mohou zazávodit hned 2x a to jak v dopolední časovce, tak odpoledne během hlavního závodu s hromadným startem. Trať bude stavět Jan Hruška (vítěz etap na Giro d‘ Italia a účastník všech světových tour). Bude se skládat z vytrvalostní části a technické pasáže s překážkami, které budou mít vždy objízdnou trasu. Pro handicapované závodníky bude připraven speciální okruh. Ocenění všech účastníků, medaile pro účastníky hlavního závodu, ocenění tří nejlepších v každé kategorii, celkem oceněno 72 dětí, start hlavního závodu ve vlnách dle umístění v časovce. Po celý den účast Jana Hrušky, losování tomboly a doprovodný program pro celou rodinu v krásném prostředí Šimkových sadů v Hradci Králové.

Termín: neděle 20. 8. 2023

Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

Harmonogram: 10:00 start časovky

12:00 start závodu s hromadným startem – řazení na start své kategorie dle výsledku z časovky, při neúčasti v časovce, řazení za účastníky časovky ve své kategorii

12:30 start handbiku

Organizátor: SPORT asistent s.r.o.

Kontakt:

www.juniorcup.net

tel. 725298905/ 603465853

email. zuzik.werner@seznam.cz; janhruska@centrum.cz

FB https://www.facebook.com/Junior-cup-380961059360935/

Instagram https://www.instagram.com/juniorcup.cz/

(tz)

foto archiv pořadatele

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu