I holky to chtěj v elektrice

19.7.2018

Včera představila značka Liv zcela novou kategorii elektrokol, specifického dámského střihu, a to modely Intrigue E+ a Embolden E+. D§ležitou informací je také fakt, že se jedná o první projekt této značky v oblasti dámských celoodpružených E-biků.

Díky vlastnímu programu 3F Design Phylosophy, sdružujícím tisíce dat o nastavení kol pro ženskou anatomii bylo možno vyspecifikovat geometrii tak, aby dokonale odpovídala dámské cyklo populaci k dosažení maximálního komfortu a kvalitní ovladatelnosti. Pouhý rok po uvedení řady pevných strojů tak budou dámy moci vybírat i z modelů ze zadním odpružením. Samozřejmostí je využití systému Hybrid Cycling Technology, napomáhající díky čtyřem klíčovým úpravám, a to SyncDrive, RideControl, PedalPlus a EnergyPak baterii napomáhajícím dokonalé spolupráce podpůrné energie s lidskou silou k dosažení maximáního užitného efektu těchto strojů.

Intrigue E+

Pro vyjížďky jakéhokoli druhu je u tohoto stroje vsazeno na 140 mm u zadního odpružení platformy Maestro, předek pak disponuje zdvihem 150 mm. Aggressive All–Mountain Trail geometrie je zaměřena na kombinaci delší horní rámové trubky ve spolupráci s kratším představcem, , hlavovou trubkou v úhlu 66,5° a sedlovým úhlem 74,5°. SyncDrive Pro motor s baterií EnergyPak o kapacitě 500Wh doplňuje displej RideControl One a možností využití Giant E-bike aplikací a technologie PedalPlus. Kolo sází na průměr 27,5“ v provedení Boost, kola jsou samozřejmě připravena i na plusové šíře a bezdušové obutí.

Embolden E+

Za zábavou, ale i sportovnějším nasazením mohou dámy vyrazit na tomto modelu díky zadnímu zdvihu 120 mm, předek pak pracuje e 130 mm. I de se dámy mohou spolehnout na pomoc motoru SyncDrive Sport ve spolupráci s baterií EnergyPak o 500Wh kapacitě, přehledný displej RideControl One s možností využití aplikací Giant E-bike a technologie PedalPlus. I tento model je připraven v rozměru 27,5“.

(

(tz)

 

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu