Giant Liga zve posedmé do Plzně

23.8.2021

Dva závody v jeden den (silniční kritérium a pak vylučovací závod pro nejlepších deset borců z kritéria) na jednom okruhu a absolutní vítěz dne aneb Velká cena Kolokrámu pořádaná k příležitosti 25 let existence značky.

To bude 7. závod 20. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2021, který pokračuje ve sportovním areálu SK Rapid Plzeň. Na startu by se měli objevit všichni jezdci, kteří usilují o celkové vítězství v seriálu, protože se budou rozdělovat dvojnásobné body. V dresu lídra pojede Martin Boubal (Hello CTW), jen tři body na Boubala ztrácí Jan Ryba (AC Sparta Praha).

V dresu vedoucí závodnice kategorie ženy LIV Bohemia Sekt Cupu se představí Hana Heřmanovská (SaF Zéisseng / ASC – Immo Losch). V dresu nejlepšího juniora uvidíme Vojtěcha Církvu (Roman Kreuziger Cycling Academy).

Pro kategorii starší žáci, kadetky, kadeti a juniorky je připraven závod Velká cena RKCA (Roman Kreuziger Cycling Academy), kde první kategorie jede závod na 15 kol od 15:45 hod. A druhá mládežnická kategorie jede závod na 30 kol od 16:20 hod. Každé třetí kolo bodovací a v průjezdu jeden bod.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu