Fox – teleskopické sedlovky Transfer SL mají nové varianty

13.2.2023

Teleskopické sedlovky Fox Transfer SL jsou od dnešního dne k dispozici ještě širšímu počtu jezdců. Americká značka vyplňuje všechny mezery v nabídce a výsledkem je rovnou osm variant. Více zdvihu, méně gramů, špičková rychlost ovládání, a to vše zabalené do kabátku Kashima. 

Nové sedlovky Fox Transfer SL

Teleskopické sedlovky s nejlepšími technologiemi

Fox uvádí sedlovky Transfer SL jako nejlehčí teleskopické sedlovky na trhu. Poskytuje jim nejlepší dostupné technologie, které má v “šuplíku”, a o kvalitách by neměl být na pochybách nikdo už jenom z důvodu, že jde o Factory Series – tedy nejvyšší tovární specifikaci. A nyní se tato rodina sedlovek rozšiřuje, aby byla všestrannější než kdykoli předtím. V nabídce se nově objevují varianty s více trailovými zdvihy 125 a 150 mm a průměrem 31,6 mm. Doplňují tak nižší, na výkonnostní XC a maratony zaměřené verze s 50, 70, 75 a 100 mm zdvihy. Ty jsou již dnes nabízeny v průměrech od 27,2 do 31,6 mm.

Factory Series jako výstavní skříň značky

U teleskopických sedlovek Fox Transfer SL se jako jezdec setkáte s přesným a doslova bleskově rychlým dvoupolohovým systémem, pákou pod řídítky s vylepšenou ergonomií pro snadnější ovládání na trailu a váhou pouze 33,5 g či elegantně řešeným interním vedením kabelu. Povrchová úprava spodní části sedlovek využívá černý elox. Vrchní část plně důvěřuje typické temně zlatavé úpravě Kashima, jak to u Factory Series bývá zvykem. Co se týče váhy, zde se Fox pyšní velkou odlehčovací kůrou. Transfer SL začíná již na 421 g a ve verzi 150 mm je o celých 167 g lehčí než standardní protějšek.

Připravil: Martin Kuška

Foto: Fox

  

Nabízené délky včetně novinek 50 mm / 70 mm / 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm

Nabízené průměry 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm

Ceny 7245-11 870 Kč

Dostupnost již nyní, novinky od 13. února

 

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu