VELO: VELO KATALOG kol a doplňků/2007

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: V prodeji od: 08.03.2007

Popis

 

VELO katalog kol a doplňků, bez přehánění jedinečný manuál zákazníka mapující nabídku kol a doplňků na českém trhu, míří také letos na začátku března na pulty prodejen, do schránek předplatitelů a na stánky PNS. 

Na co se můžete letos těšit?

Na 508 stránkách najdete na 2300 produktů obrazem, rozčleněných do následujících přehledných rubrik:

MTB nad 50 000 Kč, do 50 000 Kč, do 20 000 Kč a do 10 000 Kč, celoodpružená kola, dirt, dual, 4X, BMX, trial, crossy, trekkingy, citybiky nad 10 000 Kč a do 10 000 Kč, silniční a fitness kola, dětská kola, ostatní kola (vozíky, tandemy, cruisery, HPV, elektrokola), rámy a rámové sady, součástky, brzdy, zapletená kola, ráfky, náboje, pláště, odpružení (vidlice, tlumiče, sedlovky), oblečení, rukavice, obuv, bezpečnost (přilby, brýle, chrániče), elektro, doplňky, dílna, podpůrné prostředky.

 

Ovšem nejen to – připravili jsme pro vás i přehledy všech produktů dostupných na českém trhu dle konkrétního druhu, konkrétně pak přehled komponentních sad pro horská kola a pro silniční kola, kompletní přehled kotoučových brzd, odpružených vidlic a tlumičů.

Určitým bonusem pak je článek věnující se typologii řazení (MTB i silničního) a praktické porovnání jednotlivých typů mezi sebou, vycházející z jízdních zkušeností.

 

VELO KATALOG PRÁVĚ PŘICHÁZÍ – na pultech prodejen od 8. 3. 2007.  

 

 

Menu