Velo 10/2017

89 

Koupit elektronickou verzi
Kategorie: Štítků: , , , , , , , V prodeji od: 29.09.2017 Úvodník: NEJSEM DEBIL, TO ZAS NE…

Popis

DVĚ PODOBY NONSTOP AKCÍ

Je úplně jedno, jestli dáváte přednost nonstop utrpení na mnoho mil nebo nonstop zábavě, možnostem, o nichž pojednává na pohled nesourodá dvojice článků v novém Velu. Důležitá je vaše spokojenost na konci.

Závod bez podpory Highland Trail 550 ve Skotsku zdaleka není jen prověrkou morálky, odolnosti a fyzičky, ale také techniky jízdy. Patří v tomto směru k nejtěžším svého druhu.

Stejné nonstop čtyři dny, ovšem tentokrát plné zábavy, můžete strávit dobrodružstvím s přáteli na 22 Day Trailu na Kalifornském poloostrově. Jak, to ukáže Brian Lopes. I nějaká ta výzva, tentokrát spíš fyzická, se najde.

 

ANALÝZA ODPRUŽENÍ PRO KAŽDÉHO

Šikovná malá krabička jménem Quarq ShockWiz pomůže dokonale vyladit tlumiče a vidlice – namontovat na kolo, jezdit, vyhodnotit v chytrém telefonu, nastavit. Jednoduché, efektivní.

 

MISTRÁK HLAVOU DOLŮ

MS MTB v australském Cairns bylo parádní, ať už šlo o XC nebo sjezd, přetékalo napětím a skvělými okamžiky. Přesto zůstalo pár otazníků.

6 OSOBNOSTÍ NA 1 TÉMA: S DUŠÍ, ČI BEZ?

Ne že by jindy nebyl, ale tentokrát je názorový souzvuk hodně silný. Promlouvají Jan Škarnitzl, Radomír Šimůnek, Jiří Fikejz, Barbora Průdková, Jana Bártová a fotograf Michal Červený.

CRANKZILLA

Další závod světové enduro série EWS se tentokrát odehrál v kanadském Whistleru a Velo reportér byl opět na trati. Kam až může růst náročnost enduro tratí?

POTŘEBUJE CYKLISTIKA GLOBÁLNÍ VELETRH?

Otázka kladená vývojem trhu – a také námi. Oslovili jsme typově různé vystavovatele (Shimano, Campagnolo, Sram, Rocky Mountain, Marin, Superior, R2, DT Swiss…) na veletrhu Eurobike a hledali odpověď.

 

TRENDY 2018

Byl to právě veletrh, v tomto termínu tradiční Eurobike, kdo završil prezentace novinek pro příští sezonu. A my jsme v nich hledali podobenství, trendy, ale i zajímavosti.

 

SKLÁDEJTE S VELEM O KOLO ZA 53 990 Kč!

Další kolo oblíbené soutěže je přichystáno.

 

ÚCHVATNÉ BROUMOVSKO

Sedmé pokračování seriálu Zapomenuté příběhy baroka vás dostane natolik, že si Broumovsko pojedete zkusit na vlastní bike ještě letos.

 

JIZERKY S VOZÍKEM

Chcete-li na kole vyvětrat nejen sebe, ale i rodinu, možná uvítáte náš tip na dvě trasy v Jizerských horách vhodné pro děti, klidně i ve vozíku za kolem.

 

TESTY

MODEL 2018!

♦ GIANT ANTHEM ADVANCED PRO 29 1

zásadně inovovaný švihák XC tratí

 

♦ AUTHOR AURA XR LAUF GRIT

specifický gravel bike coby odvážný experiment domácí značky

 

   MODELY 2018!

♦ NOVINKA VS. INOVACE

BMC Agonist 02 vs. Specialized Epic Pro

 

♦ GHOST SL AMR X 6 AL

Když se potká vyšší zdvih s velkými koly

 

♦ RUBRIKA MINITEST: brašna pod sedlo Author A-S3152 Sumo, gripy Fabric Silicone Lock-On, set kraťasů a dresu Ion Scrub AMP, pláště Michelin Force XC TS TLR, brzdy Sram Level Ultimate a brýle Uvex Sportstyle 113 Variomatic

♦ RUBRIKA VERSUS: XC/trailové pláště Schwalbe Racing Ralph EVO Addix Speed 2,35“ vs. Specialized Ground Control/Fast Trak 2Bliss 2,3“

 

DLOUHODOBÉ TESTY 2017 – FINÁLE

♦ SPECIALIZED CAMBER EXPERT CARBON 29

symbol univerzality a lehké všehoschopnosti

 

♦ AUTHOR INSTINCT ASL

dámský hardtail domácího výrobce se osvědčil jako vábnička pro přítelkyně a manželky ke společným vyjížďkám

 

PODZIMNÍ MLSÁNÍ

Zřejmě nejzábavnější tréninkový měsíc přichází, nepropásněte ho! S přípravou na novou sezonu už vás zanedlouho zase bude čekat jen dřina.

 

TRÉNUJEME NA CYKLOKROS

Třetí díl miniseriálu pro ty, koho láká podzimní terén na úzkých gumách.

Menu