CYKLOŠVEC otevřel novou prodejnu v Písku

31.8.2021

V píseckém obchodním centru U Hřebčince, hned vedle hypermarketu Albert a na frekventovaném dopravním uzlu Praha – České Budějovice – Tábor vyrostla hned vedle velkoskladu a velkého parkoviště nová prodejna CYKLOŠVEC.

Plocha 300m2 je dostatečně velká pro prezentaci všech značek, které CYKLOŠVEC dováží do naší republiky. Naleznete zde samozřejmě kola domácí stáje – GALAXY, hamburský STEVENS, elektrokola Totem a novinku UNITED, pláště a duše KENDA, přilby a tretry CATLIKE, odpružení FOX a MARZOCCHI, napletená kola a ráfky RODI, BLACK JACK, silniční komponenty DEDA ELEMENTI, maziva RSP, elektroniku SIGMA, řetězy a pastorky KMC, díly a doplňky NEXELO včetně prémiové řady NEXELO SUPREME, M-WAVE, VELO nebo třeba populární vložky do plášťů TANNUS ARMOUR. Již tak široký sortiment doplňují kola a elektrokola CRUSSIS, LECTRON, FUJI, BIANCHI, ORBEA a DEMA. Na okraji zájmu nestojí ani elektrické vozíky a skútry ELEKTROPOWER a SELVO. Samozřejmostí jsou pak i komponenty SHIMANO které v oficiálním Shimano Service Centru nemohou chybět. Z dalších značek najdete na prodejně například oblečení Craft a Progress, mycí prostředky CYKLOSTAR a mnoho dalšího.

V nové dílně, která je součástí prodejny Vám pravidelně školení mechanici poskytnou kvalitní servis Vašich kol i elektrokol.  Další plánované rozšíření se bude týkat zvětšení a modernizace FOX a MARZOCCHI servisního centra, které se bude nacházet ve staronových prostorách původní prodejny.

Maloobchod – otevírací doba:  Po – Pá 8 – 17 hod Sobota – 9 – 12 hod. email: pisekuhrebcince@cyklosvec.cz tel. 382 206 450

Velké parkoviště přímo před vchodem do prodejny umožňuje pohodlné parkování a zázemí velkoobchodního skladu je zárukou dostupnosti široké nabídky velikostí a barev, které jsou ihned k dispozici.

Více na www.cyklosvec.cz

(tz)

Foto: Jan Vávra

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu