Continental uvádí na trh ContiTPU duši

před 6 dny

V nabídce německého specialisty na obutí nejen kol je nově v nabídce i sedmivrstvá lehká TPU duše, a to pro všechny segmenty, tedy pro silnici, gravel i MTB. Prémiová konstrukce a design duší maximalizuje držení potřebného tlaku pro všechny, kteří dbají na hmotnost a prostor ve všech terénech.

Společnost Continental nasadila nejvyšší třídu mikrometr silného TPU materiálu v sedmi utěsněných vrstvách, aby maximalizovala vzduchotěsnost a odolnost. Trubky jsou nebarvené, aby byla dále zajištěna nejvyšší kvalita materiálu a zabráněno problémům se zadržováním vzduchu způsobeným nedokonalostmi povrchu souvisejícími s barvivem. Každá ContiTPU duše je po výrobě kontrolována.

Základna spojení duše a ventilku má mírně kónický tvar, aby byla podpořena kvalita přizpůsobení ráfku kola a zamezeno nežádoucímu pohybu. Samozřejmostí je standardizovaný vnitřní závit ventilku, aby bylo možné použít prodloužení ventilu , či jádro v případě potřeby zcela vyměnit. Každá duše ContiTPU, včetně surovin, je vyrobena v Německu. Součástí každého balení je také opravná záplata.

Hannah Ferle, Road Product Manažerka značky k novince dodává: „Nová TPU duše Continental kombinuje materiály nejvyšší kvality a inovativní výrobní technologie, aby poskytla produkt, který je nejen nejlehčí v našem portfoliu duší, ale také ten s nejmenší velikostí balení. To byla dvě hlavní kritéria, na která jsme se při vývoji zaměřili.“

Doplňme, že hmotnost duší v závislosti na použitém rozměru začíná na 35 gramech a není určena pro kola s ráfkovými brzdami (riziko poškození vlivem vysokých teplot při brzdění).

(tz)

foto Continental

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu