Češka Markéta Hájková členkou týmu SERVETTO – PIUMATE – BELTRAMI TSA

4.2.2019

UCI Women Elite team, který nedávno získal divokou kartu na závod Strade Bianche (zahajovací závod Women’s World Tour 2019) byl oficiálně představen na radnici v Asti. Tým se skládá z dvanácti závodnic z různých koutů světa a dobrou zprávou pro naše fanoušky je fakt, že zde nechybí jméno české naděje Markéty Hájkové.

Kromě závodnic byli představeni rovněž týmoví sponzoři, partneři a vedení týmu Stefano Bortolato a týmový manažer Dario Rossino.

“Tato sezóna bude mít mimořádný význam, bude zde mnoho závodů a cílem je dosáhnout co nejlepších výsledků”– říká týmový manažer Dario Rossino- “Zrodil se nový projekt a děkujeme všem našim sponzorům za podporu.”

Prezentaci týmu jsem si užila. Byly jsme přivítáni na radnici, kde se jednotlivě představil celý tým a vedení.S týmem trávím první dny a teprve se rozkoukávám, nicméně holky jsou moc fajn a i přes občasnou jazykovou bariéru si rozumíme.” říká Markéta a dále pokračuje ”S italštinou mi pomáhá Eva Fořtová (v minulosti výborná cyklistika také závodící v itálii), které bych tímto chtěla poděkovat, protože je pro mě jednou z priorit, abych se co nejdříve naučila italsky a usnadnilo mi to tak komunikaci s celým týmem.”

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu