Staň se redaktorem Vela!

28.2.2017

Nejenže nejlepší zvolený příspěvek bude zveřejněn v časopise, ale dotyčný autor kromě možnosti stálé externí spolupráce získá i skvělou výherní cenu – celoodpružené horské kolo Giant Trance X2 v hodnotě 56 999 Kč. Výherce bude mít dokonce možnost si vybrat velikost kola!

Naším cílem je najít nové talenty pro práci přispěvatele z řad skutečných cyklistických nadšenců, tedy potenciálně mezi vámi všemi. Další vybrané příspěvky včetně videí budou umístěny na webové stránky www.iVelo.cz.

Podmínky soutěže

Zašlete text (článek, reportáž, poznámku, glosu, zamyšlení, fejeton, rozhovor) na jakékoliv téma blízké cyklistickému periodiku včetně fotografií (podmínka). Redakce bude hodnotit nejen kvalitu zpracování, stylistickou úroveň a kompozici záběrů, ale především kreativitu, nápad, původní myšlenku, originalitu. Text a fotografie v elektronické podobě zasílejte na adresu soutez-velo@vpress.cz, případně video související s tématem článku (podmínka) na CD nebo DVD nosiči na poštovní adresu V-Press, Strojírenská 47, 155 21 Praha 5. Uzávěrka soutěže je 31. července, vítěz bude vyhlášen a jeho příspěvek uveřejněn v čísle 10/09 (vychází 16. září).

Technické parametry příspěvků

Text pouze v elektronické podobě ve formátu MS Word v maximální délce čtyř normostran (30 řádek na jednu stranu, 60 úhozů na řádek), maximálně 7200 znaků včetně mezer. Jednotlivých příspěvků lze zaslat i více, maximálně však tři od každého autora. Fotografie (pouze tematicky k psanému článku) ve formátu JPG zaslat pouze náhledové, pro zveřejnění požadovaná velikost cca 1 MB a více (rozlišení cca 2000 x 1500), maximálně pět záběrů ke každému jednotlivému příspěvku. Videa (pouze tématicky k psanému článku a fotografiím, nikoliv samostatná) ve formátu AVI (maximální stopáž dvě minuty).

 

Menu