Synergie

28.2.2017

Lhal bych, kdybych tvrdil, že mi to nepolichotilo. Zazvonil telefon, na druhém konci osobní kouč devátého muže loňské Vuelty.

„Zajímavý článek o diagnóze cyklistů pomocí povrchové elektromyografi e v posledním 53×11," hlásil Radek Kaftan, kondiční trenér týmu NetApp, který se v létě poprvé představí na Tour de France. „Leo se už na lékaře z olomoucké fakultní nemocnice obrátil a podstoupí tam vyšetření, které mu pomůže překonat potíže s kolenním úponem plynoucí z rozdílného zapojování levé a pravé nohy,"přibližuje člověk, který svými názory boří řadu zažitých cyklistických postulátů, jak se můžete dočíst v rozhovoru s ním v tomto vydání.

„Poprosil bych vás také o kontakt na vašeho autora, pana dietologa Chadima. Po tom, co jsem si přečetl jeho článek o využití energie z tuků, si myslím, že by nám mohl být také prospěšný,"
pokračoval.

„A také se vám musím přiznat, že jsem Frantovi Paďourovi dal za domácí úkol z každého čísla 53×11 vybrat tři poznatky, které by pro něj mohly být užitečné. Ony se tam totiž vždycky dají nalézt."

To už se moje šéfredaktorské srdíčko třepetá blahem někde u stropu redakční místnosti, nepopírám.

Tento časopis není primárně určen profesionálům, ti nejsou naší hlavní cílovou skupinou, ale pokud i jim má co říct, pak je to jedině dobře. Pouze to svědčí o tom, že v dnešním světě volně dostupných informací se v přístupu k nim nijak neliší profík od hobíka, který je naším typickým čtenářem. Jde jen o to, jak je ochoten je zpracovávat, přijímat, jak jim věří. V tomhle soustřeďuje cyklistický magazín synergický efekt. Chceme vás potěšit, bavit, poučit i vzdělávat, být tím pravým průvodcem vaší zálibou. A tuhle roli můžeme plnit jen díky vaší podpoře.
Díky za ni.

Menu