Bontrager uvádí na trh vůbec první dětskou přilbu WaveCel

27.5.2020

Společnost Bontrager představila první dětskou přilbu s technologií WaveCel s názvem Jet WaveCel. Tuto špičkovou technologii uvedly společnosti Trek a Bontrager na trh již loni.

Stávající model pokračuje v zaměření společnosti Bontrager na výrobu špičkových cyklistických přileb a přichází krátce po uvedení modelů Rally WaveCel a Starvos WaveCel.

Jet WaveCel (DMOC 2699 Kc/ 99,99 Eur) je dětská cyklistická přilba inspirovaná skejťáky a nabízí funkce, které ocení zejména rodiče jako například snadné nastavení a špičkovou technologii WaveCel, která chrání hlavu před úrazy během jízdy na kole.

Použití revoluční technologie WaveCel při výrobě dětských přileb bylo pro nás logickým krokem,“ vysvětlila April Beard, produktová ředitelka přileb společnosti Bontrager. „Vytyčili jsme si úkol neustále zdokonalovat bezpečnost přileb pro jezdce všech věkových kategorií, a proto jsme nadšeni, že můžeme nabídnout nový model pro děti.“

Revoluční technologie WaveCel, kterou uvedla na trh společnost Trek a Bontrager v roce 2019, nabízená výhradně značkou Bontrager je při ochraně před úrazem při určitých cyklistických nehodách efektivnější než klasické pěnové přilby.

Přilba Jet WaveCel vyhovuje normám organizace ASTM, která v testech používá makety s menší hmotností, jež lépe odpovídají hlavám mladších cyklistům.

Nové dětské přilby WaveCel mají také magnetickou přezku Fidlock, která rychle a snadno přilbu zajistí, zapínací systém Dialed pro bezpečné a pohodlné nastavení a tlusté výstelky, které lze vyjímat pro snadné čistění. A v balení každé dětské přilby Jet WaveCel je sada nálepek s dětskými motivy pro přizpůsobení vzhledu přilby.

Stejně jako v případě ostatních výrobků Bontrager se i na nové přilby Jet WaveCel vztahuje neomezená záruka Bontrager, která dává jezdcům 30 dní na to, aby se rozhodli o svém nákupu. Pokud nevyhovuje, můžete nám ho vrátit. Nic na tom není.

Na všechny přilby Bontrager, včetně Jet WaveCel, se vztahuje záruka výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee. V případě poškození přilby nárazem během prvního roku vlastnictví, Bontrager ji vám zdarma vymění.

Nová přilba Bontrager je již k dostání v síti prodejců značky Trek.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu