BIKE FUN International mění obchodního ředitele

9.8.2023
Největší výrobce jízdních kol v České republice, BIKE FUN International, ke konci července jmenoval Reného Gassera novým obchodním ředitelem. Jeho cílem je zvýšit prodeje na stávajících trzích, aktualizovat obchodní strategii BFI a napomoci vybudovat silnější pozici značek Superior, Rock Machine, Frappé a ONE Bikeparts.

René Gasser působí v BFI od roku 2009 na pozici exportního manažera zejména pro trhy severní a západní Evropy, kde se mu podařilo vybudovat silnou distributorskou síť a stabilizovat prodeje i v době turbulentní covidové a dodavatelské krize posledních let. Díky své dosavadní práci a schopnostem dostal přednost před externími uchazeči.

„René Gasser dostal nabídku nastoupit na místo obchodního ředitele díky dosaženým obchodním výsledkům, strategickému uvažovaní a schopnosti nalézt nové obchodní příležitosti. Během mého působení ve funkci mě přesvědčil, že dokáže strategicky uvažovat a zároveň se rychle se rozhodovat tak, aby naplnil firemní cíle a udržoval skvělé vztahy s našimi zákazníky. Jeho silnou stránkou jsou akvizice a rozvíjení nových obchodních příležitostí, což pro plánovaný růst BFI nutně potřebuje,“ řekl generální ředitel BFI Tomáš Hájek.

„Jedním z nejdůležitějších cílů je dynamicky rozvíjet spolupráci s našimi obchodními partnery a společně posilovat pozice BFI značek na domácím i zahraničních trzích. Naší ambicí je skrze nové akvizice otevírat možnosti spolupráce v oblastech s potenciálem budoucího růstu. Masivně investujeme prostředky do digitalizace firmy a profesionalizace obchodního týmu s cílem nabídnout našim obchodním partnerům spolu s vysoce kvalitními výrobky i tu nejvyšší možnou úroveň zákaznického servisu,“ řekl ke svým plánům nový obchodní ředitel René Gasser.

René Gasser pracuje v BIKE FUN International od roku 2009, předtím působil 3 roky jako obchodní manažer u výrobce jízdních kol Rock Machine (tuto značku později společnost BFI koupila). Je vášnivým cyklistou, nejčastěji ho můžete potkat na silničním kole.

Bývalému obchodnímu řediteli Martinu Gurášovi firma děkuje za veškerý přínos v oblasti budování obchodních vztahů, rozvoj obchodní organizace a přeje mu hodně úspěchů v jeho dalším profesním životě.

(tz)

 

O BIKE FUN International

Společnost vznikla v roce 2001. Největší český výrobce vyvíjí a vyrábí jízdní kola vlastních značek Superior, Rock Machine, Frappé a cyklistické doplňky pod značkou ONE Bikeparts. Více než 80 procent kopřivnické produkce směřuje na bezmála třicet převážně evropských trhů. Firma zaměstnává okolo 500 lidí a za dobu své historie vyrobila více než 2,5 milionu jízdních kol a elektrokol. Více informací naleznete na webu bikefunint.com.

 

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu