AUTHOR KRÁL ŠUMAVY MTB 2020, memoriál Františka Šraita přeložen na 22. 8.2020

18.3.2020

Organizátoři klatovského závodu se rozhodli nečekat na vývoj dalších událostí a již nyní rozhodli o přeložení závodu na srpen letošního roku.

Co nás k tomuto kroku vedlo? Pevně věříme, že nouzový stav a veškerá omezení s ním související budou již v květnu za námi. Příprava závodu však není pouze o samotném dnu konání. Nejvíce práce s přípravou akce bývá právě v období dvou měsíců před termínem závodu. Pořadatelé mají nyní své profesní i rodinné starosti, máme mnoho spolupracujících místních firem, které také nyní řeší úplně jiné problémy než je příprava cyklistického závodu. V den konání maratónu je v akci cca 250 pořadatelů a ti v současné době nemohou účast potvrdit. Odložení termínu nám dává prostor v klidu jednat se všemi partnery a spolupracovníky a připravit v pozdějším termínu závod v plné kvalitě tak, jak jsou u nás v Klatovech cyklisté a cyklistky zvyklí. Věříme, že posun termínu pomůže i sportovní formě všech účastníků.

Přejeme České republice a všem našim spoluobčanům pevné zdraví a věříme, že s cyklistickým národem se uvidíme 22. 08. na klatovském náměstí při startu 27. ročníku AUTHOR Král Šumavy MTB 2020.

Radomil Otrusina, Martin Šůs, Vítězslav Šklebený a všichni další organizátoři.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu