ASPIRE SPORTS rozšiřuje své působení o regiony Pobaltí, Balkán a Rakousko

5.6.2023

Firma Aspire Sports výrazně expanduje do nových zemí. S platností od 1. 6. 2023 se stává distributorem značek Cannondale a GT Bicycles ve všech pobaltských zemích Estonsku, Lotyšsku a Litvě a také novým distributorem těchto značek pro Slovinsko a Chorvatsko. Se značkou GT Bicycles Aspire Sports také vstupuje nově jako distributor do Rakouska.

Tato událost je dalším velkým milníkem v historii firmy. Aspire Sports tak nyní působí v 10 zemích střední a východní Evropy a obsluhuje region s více než 100 milióny potenciálních koncových zákazníků. V cyklistice se jedná o naprosto unikátní počin a projekt. Zejména expanze na německy mluvící trh je v našem regionu ojedinělá.

“Aktuálně se staráme o více než 3 000 maloobchodních partnerů v Evropě ve všech segmentech – jak o kamenné prodejny, online prodejce i velkoobchody. Jsme přesvědčeni, že díky našim znalostem regionu a našim zkušenostem s různými značkami v kombinaci s našimi distribučními kapacitami bude tato spolupráce zajímavou kapitolou,” řekl Marek Doležal, spolumajitel firmy.

Seth Brosnan, viceprezident společnosti Cannondale a GT pro mezinárodní distribuční prodej a marketing k tomu dodal: “Naše partnerství s Aspire Sports nám umožní využít odborných znalostí a zkušeností této firmy s cyklistickým trhem ve střední a východní Evropě. Dále tak expandovat do nových teritorií a podporovat úsilí Aspire Sports o posílení pozice značek Cannondale a GT na trhu a nadchnout tak více zákazníků do cyklistiky.”

O ASPIRE SPORTS

Aspire Sports je soukromá společnost se sídlem v Brně v České republice. Na trhu působí již více než 25 let jako výhradní distributor sportovního vybavení pro střední a východní Evropu. Svým partnerům nabízí široké portfolio špičkových značek, vynikající dostupnost zboží, flexibilitu a mnoho dalších výhod. Více na www.aspire.eu.

O CANNONDALE

Společnost Cannondale, která je známá neustálými inovacemi a kvalitou, je světovou špičkou v oboru a má silné dědictví v oblasti designu, vývoje a výroby vysoce výkonných jízdních kol a příslušenství. Další informace naleznete na adrese www.cannondale.com.

O GT BICYCLES

Společnost GT Bicycles inspiruje vášeň pro jízdu na kole tím, že oslavuje kořeny značky v dirtové a streetové kultuře. Od sestrojení prvního BMX kola GT v roce 1972 zůstává společnost GT věrná sdílení nadšení z jízdy na dvou kolech, na kterém byla značka založena, protože koneckonců bez GT se Good Times neobejdou! Více informací najdete na www.gtbicycles.com.

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu