Aspire Sports novým distributorem Sramu v Polsku

4.2.2019

S potěšením bychom vám chtěli oznámit, že od 1. 2. 2019 vstupujeme do Polska jako distributor značek portfolia SRAM. Jsme velmi potěšeni, že si SRAM vybral naši firmu jako strategického partnera a rozšířil s námi spolupráci o tento další trh. V současné době tak dodáváme SRAM do České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.

Po několika letech spolupráce jsme SRAM přesvědčili o kvalitách naší firmy a celkového servisu, který poskytujeme našim zákazníkům. Jako jedna z mála českých firem distribuujeme zboží do Polska a ne naopak, jako je to v jiných odvětvích obchodu běžné. Tento úspěch je proto pro nás o to cennější.

Tímto krokem dále naplňujeme naši vizi „Your Central European Partner“, která neodmyslitelně patří k našemu logu. V Polsku výrazně posilujeme o další velmi silné značky, kdy SRAM, RockShox, Zipp, Quarq a Truvativ doplní značky Cannondale, GT a Fabric.

Věříme, že tato nová situace bude mít pozitivní dopad i pro naše zákazníky na stávajících regionech dalším zkvalitněním služeb a dostupností skladových zásob.

S přáním pěkného dne

Marek Doležal

Ředitel Divize Cyklistika/Sales Director

O ASPIRE SPORTS:

Firma Aspire Sports je od roku 1996 distributorem sportovních potřeb působící na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Rumunska. V současné nabídce její cyklistické divize jsou značky Mavic, Cannondale, GT Bicycles, Sram, Uvex, Maxxis, RockShox, Zipp, Truvativ, Mongoose, Schwinn, Osprey, Motorex, Fabric. Sportovní divize pak distribuuje značky New Balance a Merrell.

 

(tz)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu