Velo stars 2010 – hvězdy vybrány

15.1.2010
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2010-01-15T10:34:49 --> <p>Přesně dva měsíce jste na našich stránkách měli možnost hlasovat a zvolit pětici kol, která v průběhu sezony projdou testem časopisu Velo v exkluzivní rubrice Velo stars 2010. Hlasování bylo ukončeno 31. 12. 2009 a my vám nyní, týden před vydáním únorového Vela, přinášíme výsledky ankety.</p>

Volit bylo možné ze třicítky nominovaných kol, horských i silničních, přičemž vzejít měla pětice nejlepších. K pěti vámi vybraným kolům jsme si ponechali právo doplnit dvě vybraná redakcí, divoké karty. S první z nich se přitom můžete seznámit již v únorovém vydání Vela (vychází 20. ledna), v premiérovém testu se zde představuje Giant Anthem X Advanced SL 0.

Giant Anthem X Advanced SL 0

Tolik stručné připomenutí, nyní již fanfáry! Ještě ale předešleme, že vzhledem k velmi vyrovnanému stavu hlasů mezi třetím a šestým místem a následnému již výraznému odstupu sedmého kola v pořadí jsme se rozhodli k malé změně pravidel a nechali z vašeho hlasování vzejít šestici nejlepších pro následné otestování – prozatím na úkor druhé divoké karty redakce. Suverénně na špici tohoto pelotonu se umístila dvojice Santa Cruz Blur XC a Trek Remedy 9.9 Carbon. Čtyřčlennou skupinku pronásledovatelů s malým odstupem tvoří Giant Trance X Advanced SL, Niner Air 9 Carbon, Cannondale Flash Team a Merida O.Nine XX. Odstup ostatních již byl poměrně velký. Složení vítězné šestice ukazuje na zálibu vás, čtenářů, v karbonu (všechna kola). Děkujeme vám, že jste se zúčastnili ankety a pomohli zvolit hvězdná kola roku 2010! V příštím čísle Vela, březnovém, se můžete těšit na Meridu O.Nine XX.

Rudolf Hronza

SANTA CRUZ Blur XC TREK Remedy 9.9 Carbon
GIANT Trance X Advanced SL NINER Air 9 Carbon
CANNONDALE Flash Team MERIDA O.Nine XX

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu