Matti Lehikoinen v novém týmu

8.1.2010
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2010-01-07T15:54:40 --> <p>Finský sjezdař Matti Lehikoinen bude v letošním roce nově hájit barvy týmu Chain Reaction Cycles.com/Intense.</p> <p>V roce 2007 skončil Matti ve Světovém poháru DH na 2. místě, ale od té doby ho provázela smůla v podobě několika zranění. Na konci roku 2007 si při natáčení zlomil páteř, v roce 2008 si při Světovém poháru v australské Canbeře zlomil obě ruce a minulý rok se mu stal osudný kanadský Bromont, který ho vyřadil na delší dobu ze závodů.</p>

V roce 2010 se Matti vrátí zpět na kola značky Intense, na kterých závodil před dvěma lety, a bude určitě připraven dokázat, že na podium Světového poháru rozhodně patří. Svůj přestup komentuje slovy: „Jsem hodně šťastný, že budu letos jezdit za Chain Reaction Cycles.com/Intense Team. Těším se, že se vrátím zpět na kola Intense a také na spolupráci s CRC týmem. Myslím si, že s dobrým týmem v zádech, jsme schopni dostat se zpět na podium. Všechna moje zranění jsou minulostí, jsem zdravý a těším se na nadcházející sezonu. Poslední dva roky byly pro mě kvůli zranění hodně těžké, ale teď jsem opravdu motivovaný a hladový po dobrých výsledcích v roce 2010.”

Mattiho v týmu dále doplní následující sjezdaři: Chris Kovarik, Julien Camellini, Claire Buchar, Matt Simmonds a Ruaridh Cunningham.
Více informací o týmu najdete na www.crcintense.com.

Kamil Tatarkovič

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu