´Spešl´ chce vyhrát Tour stůj co stůj

4.1.2010
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2010-01-04T18:00:44 --> <p>Nové vybavení a nové týmové dresy představil nově sestavený tým Astana. Už se proslýchalo, že bude sedlat kola Specialized, což potvrzují první záběry týmového oblečení. Specialized zkrátka touží po vítěztsví v Tour, čemuž obětoval i dlouhodobou spolupráci s víceméně klasikářským týmem Quickstep.</p>

Specialized oficiálně zveřejnil spolupráci s Astanou první den roku 2010, s úsměvem ale dodává, že to bylo nejhůře střežené tajemství všech dob. Sázka na Alberto Contadora je v současnosti největší jistotou k tomu Tour dobýt a Specialized to moc dobře ví.

Contador už na novém vybavení trénuje nějaký čas a jak jinak, nemůže si jej vynachválit. Právě ukončil první tréninkový cyklus a připravuje se na začátek závodního roku, který proběhne 17. února v portugalském Algarve. Závody jsou tím, co Albertovi dělá v přípravě dobře a jen málokdy je bere jen jako přípravu. Pro jeho pocity a motivaci jsou důležité všechny úspěchy, přesto chce letos do sezóny vstoupit o něco volněji. Po Okolo Portugalska přijde na řadu Okolo Katalánska a pravděpodobně Tour de Basque Country.

(mr)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu