Nový český kalendář Czech Trails na pultech

18.12.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-12-18T10:26:28 --> <p>Podpořte koupí české bajkové lokality, tak by mohlo znít motto nového českého MTB kalendáře, který právě přistál na předvánočních pultech. Czech Trails 2010 je kalendář plný fotek z nedávno otevřených domácích bajkových lokalit – Singltreku pod Smrkem a Rychlebských stezek. Kalendář byl poprvé představen na veletrhu Bike Brno.</p>

Zakoupením kalendáře podpoříte fungování a rozvoj těchto prvních vlaštovek budovaných pro maximální zážitky bajkerů. Cena přitom není přemrštěná, činí 120 Kč. Budování lokalit již spolklo nemalé množství práce i prostředků, a tak se koupí kalendáře můžete alespoň symbolicky podílet na jejich dalším rozvoji.

Na kvalitním křídovém papíru o rozměru 40×40 cm se střídají záběry z jednotlivých lokalit a nejrůznější příchutě bajkování. Rychlebky nabízí ódu na žulu, Singltrek pod Smrkem vytahuje bajkovou různorodost rychlých průjezdů i momentek z pohodových výletů.

Fotky zpod Smrku pořídil Miloš Lubas, který se krátce rozpovídal o jejich vzniku: „Při focení v Jizerkách jsem se snažil zachytit hlavní kouzlo singltreku, kterým je různorodost zážitků. Agresivní průjezdy zkušených bajkerů, zážitková flow jízda i zábavný rodinný výlet – to je zkrátka singltrek. Jsem rád, že se to podařilo přenést také na stránky kalendáře.” Kalendář Czech Trails 2010 je tak jedním ze žhavých tipů na bajkerský vánoční dárek – je cenově dostupný, nemusíte řešit barvu ani velikost, uděláte něco pro dobrou věc a radost vám bude dělat celý rok.

Další informace najdete na stránkách asociace ČeMBA – www.cemba.cz.

(tisková zpráva)

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu