Tanec s Krtkem pro charitu

16.12.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-12-16T15:20:37 --> <p>Druhý ročník Benefičního cyklistického plesu na podporu projektu "Cyklisté dětem"pro Nadační fond dětské onkologie Krtek se bude konat v prostorách kulturního centra Semilasso, Palackého třída 126, Královo Pole v pátek 22. ledna 2010 od 20 hodin. Nákupem vstupenky a svou účastí můžete podpořit Nadační fond dětské onkologie Krtek, který byl založen v roce 1999 a podporuje práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno, zabývající se komplexní léčbou onkologicky nemocných kojenců, dětí a dospívající mládeže. Finanční prostředky získané v rámci II. Benefičního plesu budou použity na provoz ubytovny pro onkologicky nemocné děti a jejich rodiče, která je součástí Kliniky dětské onkologie FN Brno a prostřednictvím které se NFDO Krtek snaží podporovat kvalitu života onkologických pacientů a jejich rodin.</p>

Večerem provází a ples slavnostně uvede herečka Petra Jungmanová a hudebník, moderátor rádia „HEY” Martin Kudlička. Čestnými hosty Benefičního plesu jsou Ján Svorada, Pavel Padrnos, ředitelé sponzorských firem, zástupci Nadačního fondu a další.
Dále účinkují:

  • hudební skupina „The Fireballs”
  • slavnostní zahájení plesu: taneční pár Zdeněk Paseka a Zdeňka Procházková
  • pásmo latinsko-amerických tanců
  • ukázky putovní výstavy geniálního automobilového konstruktéra Hanse Ledwinky
  • ohnivá barmanská show
  • slavnostní tombola

Prodej vstupenek on-line a informace na adrese: ludo.nazarej@xcr.cz, nebo přímo v prodejně XCR Svorada, M-Palác, Heršpická 5a, 639 00 Brno. Pořadatelé děkují předem všem partnerům, s jejichž pomoci může být akce uskutečněna.

Cena vstupenky pro jednu osobu je 1000 Kč. Celá částka je finančním darem každého hosta pro NF dětské onkologie Krtek. V ceně vstupenky je občerstvení formou rautu v průběhu celého večera, výběr vín, nealkoholické nápoje.
I. Benefiční cyklistický ples, který se konal 30. ledna 2009 vynesl příspěvek pro NF dětské onkologie Krtek ve výši 183 000 Kč.

(tz)

Ples Krtek - plakát

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu