Škoda Křižák a Král Křižák

13.11.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-11-13T15:07:04 --> <p>Nejedná se o nový model ze zvířecí série mladoboleslavské škodovky (prvním počinem je Yeti), ale o vůz Škoda Octavia Scout 4×4, který je od středy vozem, jenž bude sloužit Romanu Kreuzigerovi. Přezdívku získalo prostorné kombi podle nálepky černého pavouka vyvedené na kapotě. K slavnostnímu předání došlo v autosalónu Auto Elso v pražských Čakovicích za účasti zástupců Škoda Auto a Škofinu. Jedná se o dosavadní vyvrcholení spolupráce mezi značkou Škoda a Romanem. Místo a dealer nebyly zvoleny nahodile, spolumajitel firmy Petr Friedmann je nadšeným cyklistou, účastníkem hobby závodů a maratonů.</p>

Křižák

Octavia může být Romanovi spolehlivým pomocníkem nejen při cestách mezi jeho trvalým domovem v Plzni a „přechodným” italským u Lago di Grada, ale i při cestách na šumavskou chalupu, místo, kde Roman tradičně tráví část zimní přípravy.

Den před vyhlášením Krále cyklistiky 2009 – ankety Českého svazu cyklistiky – mohl trochu zavzpomínat na svou kariéru a na úspěchy posledních dvou sezon při komentovaném promítání fotografií, které speciálně pro tuto příležitost připravila naše spolupracovnice Markéta Navrátilová.

Druhý den Roman dle očekávání získal titul Krále české cyklistiky, korunu mu na hlavu nasadil pražský primátor Pavel Bém.

(ls)

Křižák

Křižák

Křižák

Nálepka iVelo

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu