Volná vstupenka na BIKE BRNO!

2.11.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-11-04T09:42:51 --> <p><span class="mainpict_shadow_x"><img alt="Sport life 2009" height="168" src="http://zpravodajstvi.ivelo.cz/img/825.jpg" width="250" /></span>Pouze pro návštěvníky serveru iVelo.cz jsme připravili možnost získání vstupenky na veletrh SPORT LIFE 2009 zdarma. Zaregistrujte se na <a href="http://www.sport-life.cz">www.sport-life.cz</a> a získejte volnou vstupenku na veletrh.</p>

Postup je snadný.

Přejděte na stránky veletrhu BIKE BRNO – www.sport-life.cz, a vyhledejte odkaz na registraci zvýhodněné vstupenky. Následuje 6 kroků:

 1. zadejte Váš e-mail, na který Vám bude zaslán voucher
 2. zadejte PROMO kód, ten zní: BIKE09VELO
 3. vyplňte požadované osobní informace
 4. odpovězte na krátký dotazník
 5. následuje shrnutí zadaných údajů
 6. a vlastní odeslání registrace

Po úspěšném odeslání registrace na Vás bude čekat ve Vaší e-mailové schránce e-mail, v jehož příloze naleznete již předvyplněný voucher s Vašim jménem. Voucher vytiskněte a při vstupu do areálu výstaviště se jím prokažte.

Na kávu do Vela

Vůně dobré kávy evokuje pohodu a přátelskou atmosféru. Přijďte si tedy přivonět nebo ochutnat šálek tohoto moku od značky Trombetta na náš stánek u příležitosti konání veletrhu Bike Brno. V naší kavárně můžete přisednout ke stolkům členů redakce nebo fotografky Markéty Navrátilové, která tu pokřtí a bude premiérově prodávat a podepisovat svoji zbrusu novou knihu plnou nádherných záběrů z tuzemského mountainbikového prostředí, kterou nazvala příznačně dvojsmyslně ´Kolove´. Markéta bude na stánku přítomna v pátek odpoledne a po celou sobotu, přece jen si jí její ještě ne roční potomek žádá víc než práce… Po všechny dny, tedy 5.-8. 11., bude v kavárně vysedávat hledač extrémních výzev Jan Kopka, který připravil reedici své knihy Ve spárech Aljašky a zcela nové, upravené a rozšířené vydání nedostatkového bestselleru Cesty sněhem a peklem. Obě knihy tu rovněž budou k podpisu a ke koupi. Přímo na stánku také bude možné seznámit se se všemi tituly našeho vydavatelství (znáte Cykloturistiku nebo silničářský 53×11?) a předplatit si je na příští rok. Pokud zvažujete předplatné, zopakujeme jeho tři hlavní výhody – je levnější až o 379 Kč, nic vám neuteče a časopis budete dostávat pravidelně až do schránky a navíc si můžete objednat originální dres se slevou 800 Kč. Stánek Velo najdete na tradičním místě, hned u vchodu do haly V.

Těšíme se a naviděnou, redakce časopisu Velo.

2 komentářů

Klikněte zde pro vložení komentáře

 1. jozef (ma@***) napsal:

  kod nefunguje…. .

  1. Stuka (petr.stuka@***) napsal:

   když je 10 let starý…

Menu