Veletrh Bike Brno se blíží a je nadupaný

29.10.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-11-01T12:54:38 --> <p>Cyklistický veletrh Bike Brno probíhající jako součást veletrhu Sport Life 5.-8. 11. se blíží a do redakce průběžně přicházejí informace o akcích, jež se tu odehrají. K návštěvě Brna bude rozhodně více důvodů než „jen" shlédnutí produktů vystavených na stáncích, konzultace s odborníky či setkání se zde přítomnými. Posuďte sami.</p>

Testování elektrokol na veletrhu Bike Brno

Největší testovací dráha elektrokol v Evropě o ploše 20 arů. Více než 30 různých typů elektrokol od 15 světových výrobců. Tak bude vypadat letošní verze projektu E-BIKE BRNO, který se koná v rámci Mezinárodního cyklistického veletrhu Bike Brno v pavilonu „P”. Pokud jste si ještě jízdu na elektrokole nikdy nezkusili, nabízí se vám jedinečná příležitost seznámit se s nabídkou elektrokol na českém trhu. Pokud jste již na elektrokole jeli, ale ještě váháte, jestli je pro vás e-kolo ten správný dopravní prostředek, na veletrhu Bike Brno si můžete e-kola pořádně otestovat a poradit se s odborníky.

Bike Konference

Součástí doprovodného program u veletrhu Bike Brno bude i v letošním roce Bike Konference, která proběhne již tradičně první den konání veletrhu v pavilonu E, sálu tiskového střediska. První blok konference bude o „naplňování závěrů z Národní cyklokonference ve Špindlerově Mlýně, druhá část se bude věnovat tématu „Kolo & město & úřad/firma”. Na konferenci vystoupí mimo českých odborníků i zahraniční hosté z Polska, Rakouska a Belgie. Bike Konference je volně přístupná, nicméně je nutné se zaregistrovat na webu veletrhu.

Nadupaný program festivalu CYKLOCESTOVÁNÍ

I letos se v rámci veletrhu Bike Brno na brněnském výstavišti uskuteční oblíbený a úspěšný festival Cyklocestování, jehož hosté-promítající nás zavedou do všech koutů světa a společně s nimi budeme putovat v sedle kola, poznávat a cestovat. Festival bude probíhat o víkendu v sále MORAVA, pavilon A3, tj. na stejném místě jako v loňském roce.

Na kávu do Vela

Vůně dobré kávy evokuje pohodu a přátelskou atmosféru. Přijďte si tedy přivonět nebo ochutnat šálek tohoto moku od značky Trombetta na náš stánek u příležitosti konání veletrhu Bike Brno. V naší kavárně můžete přisednout ke stolkům členů redakce nebo fotografky Markéty Navrátilové, která tu pokřtí a bude premiérově prodávat a podepisovat svoji zbrusu novou knihu plnou nádherných záběrů z tuzemského mountainbikového prostředí, kterou nazvala příznačně dvojsmyslně ´Kolove´. Markéta bude na stánku přítomna v pátek odpoledne a po celou sobotu, přece jen si jí její ještě ne roční potomek žádá víc než práce… Po všechny dny, tedy 5.-8. 11., bude v kavárně vysedávat hledač extrémních výzev Jan Kopka, který připravil reedici své knihy Ve spárech Aljašky a zcela nové, upravené a rozšířené vydání nedostatkového bestselleru Cesty sněhem a peklem. Obě knihy tu rovněž budou k podpisu a ke koupi. Přímo na stánku také bude možné seznámit se se všemi tituly našeho vydavatelství (znáte Cykloturistiku nebo silničářský 53×11?) a předplatit si je na příští rok. Pokud zvažujete předplatné, zopakujeme jeho tři hlavní výhody – je levnější až o 379 Kč, nic vám neuteče a časopis budete dostávat pravidelně až do schránky a navíc si můžete objednat originální dres se slevou 800 Kč. Stánek Velo najdete na tradičním místě, hned u vchodu do haly V.

První den vstup na Bike Brno pouze pro registrované odborné návštěvníky

Vzhledem k množícím se požadavkům ze strany vystavovatelů, rostoucí mezinárodnosti a s tím spojeném u nárůstu obchodního význam u veletrhu Bike Brno budou první den veletrhu pavilony F a V v letošním roce přístupny pouze registrovaným odborným návštěvníkům. Návštěvníci se budou muset na vstupu do těchto pavilonů prokázat visačkou, kterou obdrží na registračních místech při vstupu.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu