MAROSANA END OF THE SEASON 2009 Vol.11

29.9.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-09-29T11:27:02 --> <p>Konec sezony 2009 se pomalu začíná přibližovat a s ním i rozlučková a(tra)kce MRSN 4down. Tento rok, o týden dříve nežli vloni, budete mít opět tu možnost zúčastnit se jako jezdec nebo divák jedenáctého ročníku MRSN 4down. Tady jsou informace od přímo od pořadatelů.</p> <p> </p>

Pro vás všechny se budeme snažit uspořádat plnohodnotný a zábavný program. Od pátku do neděle bude v provozu závodní trať, která je velmi specifická a nabízí jezdcům spojení dvou disciplín (Downhillu a 4crossu). Divácky velmi atraktivní podívaná, během které se v jedné trati budou prohánět hned čtyři jezdci najednou a naprosto bez limitů. Na start se budou moci postavit i lidé bez licence a mohou poměřit síly i s naší špičkou. Letos očekáváme mezinárodní účast, a tak tedy půjde i o možnou motivaci.
Trať na jižním svahu Portášek nabízí i pěknou podívanou ze samotné lanovky, pod kterou vede větší části závodní trati. Letos se naše parta nadšenců bude maximálně snažit připravit ideální podmínky. Každým rokem se snažíme vymyslet něco nového, a tak se můžete těšit na dva kilometry dlouhou DH trať se spoustou kořenů, kamenů, klopenek, skoků, dropů a dalších masáží.
Párty na Marosaně patří k další etapě tohoto náročného víkendu. Ke kolu muzika patří a večery zde leckdy bývají náročnější a delší než samotný závod. Letos premiérově vystoupí kapely z Čech, Moravy a seskupení z celého světa.

 

PROPOZICE MRSN 4DOWN 2009
Závod se pojede klasickým vyřazovacím způsobem, který známe z 4X – jedna kvalifikační jízda a čtyřiašedesátka do pavouka. Změnou se stalo rozdělení na kategorie open (bez licence a hardtail i s licencí) a elite (ostatní držitelé licencí). Tento systém je dle mého zvážení nejspravedlivější. Hardtailisté můžou konkurovat amatérům na sjezďácích a hobíci konečně můžou změřit síly s top jezdci z elite. Start povolen od 15 let se souhlasem rodičů. Mediálním informátorem celé akce bude server www.dolekop.com, kde se budete průběžně dozvídat veškeré podrobnosti ohledně příprav celé akce. Pro další info můžete navštívit www.redbull.cz/marosi nebo se ptát na e-mailu marosana@seznam.cz.

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

 

Pátek 9. 10. 2009
09:00 – 17:00 – volný trénink, registrace
20:00 – párty – Zatracená generace (punk-rock)
 – Dead set against (old school hc)

Sobota 10. 10. 2009
09:00 – 13:00 – volný trénink, registrace
14:00 – kvalifikace
20:00 – Jägermeister afterpárty
 – CCTV Allstars (ska, funky, country, latino)
 – DJ Zelvín (rockabilly)

Neděle 11. 10. 2009
09:00 – 11:30 – volný trénink
12:00 – finále MRSN 4down
16.00 – vyhlášení vítězů

 

Videa z loňského ročníku najdete na následujících odkazech či přímo na webu Michala Marošiho:

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu