8.ročník MTB závodů STEVENS MTB VÍKEND – Memoriál Jiřího Vinklera

28.6.2023

Cycling team STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK pořádal 8.ročník MTB závodů STEVENS MTB VÍKEND – Memoriál Jiřího Vinklera v Píseckých horách. V pátek 23.6. závod dvojic a v sobotu 24.6. STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE – Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023.

STEVENS ZÁVOD DVOJIC KUKLE v kategorii muž – muž zvítězili Robert Hula – Patrik Černý z Expres CZ – Tufo Team Kolín. V kategorii rodina zvítězili Šebík – Janeček z Junior cycling projekt team, v kategorii žena – žena H. Kotlínová – K. Rotbauerová z ČEZ cyklo tam Tábor, v kategorii dítě – dítě J. a L. Herinkovi /Stevens Cyklošvec Písek/, v kategorii muž – žena Vlasatý – Zárybnická, v kategorii dospělý – dítě L. Hronek – J. Herink / Stevens Cyklošvec Písek/.

STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023

• V kategorii dospělých na delší trati 45 km vyhráli oddílové kolegové z týmu Expres CZ Tufo Team Kolîn – první Robert Hula a druhý Patrik Černý. Třetí dojel Miloš Doubek z týmu Spectrum Bike Racing a čtvrtý Jakub Vlasatý /Rouvy Specialized/. Nejlepším závodníkem z Písecka byl celkově pátý a třetí v kategorii 18 – 29 let domácí Tomáš Košťál /Stevens Cyklošvec Písek/. Kratší třicetikilometrovou trať vyhrál Dominik Kukla z týmu ADASTRA Cycling Team, druhý dojel Filip Bursa z LYKO klub Prachatice a třetí Vladislav Markvart z týmu MS Bike Academy racing. Čtvrtý celkově a třetí v kategorii 15 – 18 let dojel Jaroslav Hronek ml. z pořádajícího týmu Stevens Cyklošvec Písek.