Nenechte si ujít – dokument o závodu IRONbike

5.3.2009
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2009-03-05T09:51:21 --> <p>Společnost BIKEproduction pořádá ve čtvrtek 12. března 2009 od 19:00 v brněnské Kinokavárně promítání dvouhodinového sportovního dokumentu o nejtěžším mountainbikovém etapovém závodě na světe – o italském IRONbiku. Filmové záběry byly pořízeny při loňském jubilejním patnáctém ročníku závodu štábem italské televize RAI Sport. Za osm etap bylo natočeno velké množství materiálu vypovídajícího o náročnosti, charakteru a zároveň kráse tohoto závodu. Výsledné dvě hodiny jsou tím nejlepším, co může lačný divák, nejen cyklista, zhlédnout.</p>

„Přijďte se podívat na úchvatnou podívanou a vychutnejte si extrémní výkony nejlepších bikerů na světě. Připomeňte si své vlastní zážitky, závodní nasazení a nebo jen letní pohodu strávenou v sedle kola. A třeba se taky nechte inspirovat. Možná právě vy budete dalším nadšencem, jenž podrobí své tělo a vůli zatěžkávací zkoušce, kterou nikde jinde nezažije, v některém z příštích ročníků této bikové legendy,“ zve za pořadatele Josef Vaishar.
Po promítání budete mít možnost vyzpovídat některé z účastníků tohoto závodu a od osob nejpovolanějších tak zjistit pravou podstatu extrémního závodění. Přítomen bude také agent IRONbiku pro střední a východní Evropu a vy tak budete mít jedinečnou příležitost přihlásit se na letošní ročník IRONbiku, který startuje již 25. července v Entracque a končí 1. srpna v Sauze d´Oulx.
K dispozici je pouze omezené množství míst, proto neváhejte a zakupte si co nejdříve vstupenku na e-shopu www.bikezone.cz, nebo přímo na prodejně Bikezone.cz. Kromě základní vstupenky za 145 Kč je možné také zakoupit VIP vstupenku za 395 Kč, která zahrnuje drobné občerstvení, obsluhu během promítání a, samozřejmě, nejlepší místa.

kdy? čtvrtek 12. března 2009
v kolik? od 19:00 hod
kde? Kinokavárna (www.kinokavarna.cz), Náměstí SNP 33, Brno – Černá Pole
za kolik? od 145 Kč na www.bikezone.cz

IRONbike
Legenda mezi extrémními etapovými MTB závody je výjimečná nejenom svou náročností, kdy se na kole dřete šest až devět hodin den co den v nadmořských výškách 200–3000 metrů po sotva schůdných pěšinkách, občas s kolem na zádech, ale ti, kteří nad ní dokáží zvítězit, si ji zamilují pro svou jedinečnost, strhující krajinné scenérie, těsné sepětí s přírodou a v neposlední řadě také pro svoji pověstnou rodinnou atmosféru a precizní organizaci. Navíc se v dnešní době jedná o jeden z mála ryzích podniků preferujících prapůvodní myšlenku horské cyklistiky, tzv. „pure biking“, kdy i ty největší hvězdy, mezi které se počítá i český biker Radek Šíbl, spí ve spacáku ve stanech nebo přímo pod širým nebem.

Rudolf Hronza

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu