Pozvánka na TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ

10.7.2008
<!-- Generated by XStandard version 2.0.0.0 on 2008-07-10T16:58:11 --> <p>V sobotu <strong>2. 8. 2008</strong> středočeská Dobříš slavnostně přivítá <strong>3. ročník TREK MTB maratónu Krakatit</strong>, který se letos jede jak pod hlavičkou GALAXY série 2008, tak nově i v rámci oblíbené iVelo bike marathon série 2008. Součástí závodu je opět i prestižní Mistrovství ČR v MTB maratónu firemních týmů.</p>

Bikersky zajímavé tratě, které závodníky zavedou do prostředí brdských hvozdů, jsou připraveny v délce 83 a 51 km s převýšením 2100 a 800 m. Tratě doznaly oproti loňsku drobných inovací, a tak mimo přejezdu Studeného vrchu s impozantní kamennou rozhlednou nebo překonání vrchu Plešivec se závodníci nově vydají i na nejvyšší vrchol brdských Hřebenů, vch Písek (690 m.n.m.). Pokud závodníci alespoň na chvilku na jeho vrcholu zvednou hlavu od svých řidítek, pak si zde budou moci vychutnat krásné výhledy jak na vrch Plešivec, tak i na město Příbram.

Závodníky i jejich doprovod čeká bohatý doprovodný program zahrnující vložené LEGO dětské závody nebo například originální exhibici biketrialového showmana Pepy Bigase. Zmíněné LEGO dětské závody se opět podařilo umístit do prostředí Anglického parku Zámku Dobříš, kde budou připraveny okruhy různé délky pro děti od kategorie 0 – 3 roky až po kategorii starších žákyň a žáků ve věku 13 – 14 let.

A pokud závodníci nebudou po závodě pospíchat do svých domovů, jsou po vyhlášení výsledků zváni na relax afterparty v prostorách stylového sportovního klubu SK Vlaška, kde si při promítaní fotek ze závodu budou moci až do pozdních nočních hodin sdělovat své sportovní zážitky.

Přihlášení k závodu je možné do 23. 7.přes online přihlašovací formulář na závodním webu – viz dále. Do tohoto data je také platné snížené startovné. Poté se závodníci mohou přihlásit již jen na místě v průběhu prezentace, tj. v pátek 1. 8. od 18 do 22 hodin a v sobotu 2. 8. od 7 do 9:30 hodin. Veškeré informace o TREK MTB maratónu Krakatit Dobříš najdete na internetových stránkách: www.mtbike.cz.

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu