Mezinárodní marathon horských kol Kellys Malevil Cup 2008 – dějství deváté

22.4.2008

Kdo se také spolu s vámi postaví na start? Útok na vítězství netají Tomáš Vokrouhlík z Factor Bike Teamu Teplice nebo obhájce titulu z krátké trasy, takřka domácí Jirka Novák oblékající dres týmu DEKHOME Cannondale, jež vede dvojnásobný olympionik Radim Kořínek. Přihlášen je např. Matthias Mende – juniorský exmistr světa a mistr Evropy, který pojede na tandemu spolu s bývalou německou reprezentantkou a mistryní světa v biatlonu Katjou Beer. Zajímavostí je start jednoho z nejlepších českých silničářů posledních let Jana Hrušky, vítěze několika etap na slavném Giro d’Italia. Ve startovní listině Malevil Cupu a tím i MarathonMan série jsou v tuto chvíli zapsáni účastníci z Čech, Holandska, Německa, Slovenska, Švýcarska, Polska a Velké Británie. A jako každoročně lze očekávat i závodníky z dalších evropských a neevropských států. Závod na 102 a 62km, který je ale prioritně určen VÁM, milovníkům horských kol z řad široké sportovní veřejnosti, provede i letos po Lužických a Žitavských horách, lázeňským městečkem Oybin, vrchol Hvozd (Hochwald), okolo Luže (Lauche), a zpět na Ranč Malevil, kde bude zázemí závodu, doprovodný program, vyhlášení vítězů a závěrečná párty.

Uzávěrka přihlášek k závodu Kellys Malevil Cup je 26. 4. 2008. V ceně zvýhodněného startovného je při včasném přihlášení pamětní tričko.

Objednávkový formulář na dres, ponožky, bikerský šátek a DVD „made in Malevil Cup“, za zajímavé ceny, naleznete na www.paklisport.cz.

Jak jsme inzerovali. Pro zájemce bude v den závodu zajištěna bezplatná kyvadlová doprava Autobus partnera závodu ČSAD Semily bude jezdit na trase Heřmanice – Jablonné v Podještědí – Oybin – Hain ( hr. přechod Krompach / Valy) a zpět.. Vaši fanoušci tak budou mít možnost dostat se do divácky atraktivních míst MTB marathonu nebo třeba navštívit hrad Oybin.


Poznámka redakce: do iVelo Bike Marathon Série 2008 je letos zařazen rovný tucet závodů


Podrobní informace o jízdním řadu „kyvadla”, časovém plánu závodu, trase marathonu v GPS provedení a doprovodném programu naleznete velmi brzy na www.paklisport.cz

Již brzy nashledanou. Za pořádající Pakli sport klub Jablonné v Podještědí Radek Patrák

Přidat komentář

Klikněte zde pro vložení komentáře

Menu